Tom Horn lansseerib Suurbritannia lemmiku LottoGO


Maltal asuv kasiinotarkvara tarnija Tom Horn Gaming on pärast saareriigi jõudude ühendamist läinud teise Suurbritannia kaubamärgi juurde lemmikloosimine kihlvedude pakkuja ja Annexio Limited juhtbränd LottoGo.

Tehingu tingimuste kohaselt on kõikkanalite tarkvaratarnijate igamportfell, sealhulgas fännide lemmikud, näiteks Teemantmägi või klassikalise puuvilja pealkiri, 243 kristallviljaon nüüd võrguoperaatori mängijatele juurdepääsetavad.

Viljakas partnerlus:

LottoGO mängude juht, Eddie Barrett, kommenteeris sidumist, öeldes …

“Püüame alati oma mängijatele parimat sisu pakkuda ja Tom Horn Gaming sobib kindlasti sellega. Pakkuja pakub laia valikut pealkirju, mis on täis huvitavaid funktsioone ja pakkumisi hulgaliselt reklaamivahendeid meie mängijad kindlasti armastavad. Ootame järgmistel aastatel koostööd Tom Horni meeskonnaga. Olen positiivne, et meid ootab viljakas ja kindel partnerlus. “

2008. aastal asutatud Tom Horn Gaming pakub pärisraha hasartmängude lahendusi kogu maailmas, samas kui tema mänguportfell sisaldab laia valikut platvormidevahelisi videopesasid ja rohkelt funktsioonid ja reklaamivahendid ja erinevaid teemad. Pakkuja pakub ka silmatorkavat graafikat ja haaravad matemaatika mudelid mis on spetsiaalselt välja töötatud mängijate vastuvõtmiseks rahvusvahelistel turgudel. Ettevõttel on litsentsid Suurbritannias ja Maltal.

Väljakujunenud publik:

Samuti kommenteerib koostööd Tom Horn Gamingu tegevjuht, Ondrej Lapides, öeldi ettevõtte pressiteates …

“Oleme põnevil, et oleme oma jõud ühendanud LottoGo, kogenud operaator, kellel on tõestatud populaarsus Suurbritannias paljude erinevate publikute seas. Suurbritannia on väga konkurentsitihe turg, seetõttu peate oma ärieesmärkide täitmiseks töötama partneriga, kellel on märkimisväärne turujõud. LottoGo on kindlasti üks neist. ”

Ously sidumine:

Hiljuti sõlmis Tom Horn Gaming Saksa ettevõttega sisulepingu, Ously Games, mis opereerib laias valikus tooteid, sealhulgas juhtivate pakkujate ulatuslik videopesade komplekt koos oma patenteeritud taustlahendusega seriOUSLY 1.0.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga