Tom Horn Gaming integreerub Salsa Technologyga


Uruguay veebikasiino platvormi arendaja Salsa Technology on teatanud strateegilise kokkuleppe allkirjastamisest, mille eesmärk on integreerida Tom Horn Gamingu mängude valik oma mängude liitmise platvormi (GAP) etteteatamisele.

Montevideo peakontor kasutas European Gaming Media and Events avaldatud kolmapäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et kokkulepe tähendab, et GAP-i uuenduse kasutajad saavad peagi pakkuda oma mängijatele valikut oma klassi parimatest tiitlitest alates Tom Horn Gaming, sealhulgas 243 Crystal Fruits, Diamond Hill ja hiljuti esilinastunud Joker Reelzi videolõigud.

Paigaldussegu:

Salsa tehnoloogia, mis oli tuntud kui Patagonia meelelahutus jaanuarini nimevaliku saamiseni, selgus, et see GAP Nüüd sisaldab toode enam kui 40 veebikasiino mängude arendajate sisu, sealhulgas Õitsevad mängud piiratud, Yggdrasil Gaming Limited ja Punase reha mängimine ja on mõeldud operaatoritele, kes soovivad avage Ladina-Ameerika iGamingi turg.

Tuleviku varandused:

Victor Arias, Salsa ülemaailmne äriarendusjuht Technology kasutas pressiteadet, kuulutades, etpõnevLepinguga Tom Horn Gaming tuleb tagaaasta väga tugev algusOma ettevõttele ja on kindel, et see aitab teda veelgi toetadalaienemisstrateegia aastani 2020. ”

Loe Ariase avaldust …

Usume kirglikult väga meelelahutuslikku kasiino sisu ja seetõttu sobib see partnerlus ideaalselt meie kasvuplaanide jaoks. ”

Jätkuvad ühendused:

Omalt poolt ja Ondrej LapidesTom Horn Gamingu tegevdirektor teatas, et viimase paari kuu jooksul on tema Malta ettevõte debüteerinud mitmeid uusi videolõike, sealhulgas Spinball ja Ba raamat: Hollandi saladus uuendused, tindiga integreerimise partnerlussuhetega Betsson, WM Interactive Limited ja Betclic Everest Limited.

Lapidese avaldus loetud …

Usume, et Tom Horn Gamingu sisu vastab absoluutselt meie kliendi ootustele ja võib pakkuda oma klientidele suurepärase mängukogemuse. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga