Tõenäoline jätk Jaapani integreeritud kasiinokeskuste plaanidele


Jaapanis teatas mees, kes lahkuva peaministri Shinzo Abe asemel laialdaselt vihjatakse, teatanud, et on jätkuvalt pühendunud Aasia rahva integreeritud kasiinokeskuste avakolmiku litsentsimisele.

GGRAsia aruande kohaselt on Yoshihide Suga (pildil) praegu Abe liberaaldemokraatliku partei juhitud koalitsiooni föderaalvalitsuse peaministri sekretär, kuid on nüüd esimeste seas oma ametist lahkuva ülemuse järeltulijana, kes täpsustas eelmise kuu lõpus, et ta oleks terviseprobleemide tõttu kõrvale astumine.

Kriitiline komponent:

Suga kasutas oma reedes teleintervjuud Kanagawa prefektuur valimisringkonnas teatada, et kolme integreeritud kasiinokeskuse kasutuselevõtt endiselt oluline osa Jaapani sissetuleva turismi suurendamise plaanidest ja et ta kavatseb jätkata nende litsentsimist. Allikas teatas, et 71-aastane poliitik aitab juhtida ka valitsusorganit, mis on seotud hasartmängusõbralike arengute eeliste propageerimisega, samas kui tema valimisringkond hõlmab osa Jokohama linnast, mis lobiseerib õigust tuua kaasa Las Vegase stiilis rajatis 116 aakri suurusele rannaäärsele maatükile Yamashita pargi lähedal.

Sujuv nihe:

Omalt poolt ja rahvusvaheline vahendustegevus Nomura Securities Company Limited väidetavalt kasutas 28. augusti avaldust üksikasjalikult, et plaan tuua kolmik integreeritud kasiinokeskused Jaapanisse jäämine jääks suure tõenäosusega puutumata, kui Suga saaks Abe kui riigi silmapaistvaima poliitiku järel. Ettevõte väitis väidetavalt, et Yokohama endine linnanõunik on pealegi teadaolevalt Abe fiskaalselt konservatiivse majanduspoliitika fänn, kuid seisab silmitsi konkurentidega kolleegide kõrgeima ametikoha nimel. Liberaalne Demokraatlik Partei suured parukad Shigeru Ishiba ja Fumio Kishida.

Kuuldavasti lugege Nomura Securities Company memot Piiratud…

„Alates 2012. aasta detsembrist valitsuskabineti peasekretärina töötades on tal olnud juhtivad käed selles, kuidas järjestikused Abe administratsioonid on oma poliitikat rangelt hoidnud ja võib eeldada, et see valituks osutudes säilitab selle stiili. Lisaks Abe sotsiaalkindlustussüsteemi reformimise poliitika jätkamisele eeldame, et ta jätkab ka oma poliitikat turismi edendamine, sealhulgas kasiinode legaliseerimine mobiiltelefonide tasude vähendamine. “

Otsene rahulolematus:

Kuid kõik tema valijad ei jaga Suga vaateid, kuna Yokohama kogukonna aktivistide rühm hakkas hiljuti allkirju koguma, et vallandada kohaliku rahvahääletuse selle kohta, kas metropol peaks võõrustama ühte kolmest tulevast integreeritud kasiinokeskusest. Väidetavalt tuli see linna linnapea järgi, Fumiko Hayashi, teatas 19. augustil, et tema administratsioon viivitas protsessi ametliku taotlusetaotluse (RFP) etapiga määramata ajaks föderaalvalitsuse viivituse tõttu selle põhipoliitika kriteeriumide avaldamisega.


shinzo abenomura väärtpaberite aktsiaselts kankanagawa prefektuurjokohamafumiko hayashiintegreeritud kasiino resortyoshihide sugayamashita parkshigeru ishibafumio kishidaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga