Tipobet365.com hakkab pakkuma Relax Gaming Limited sisu


Malta online-kasiinomängude arendaja Relax Gaming Limited teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on pakkuda iGamingi meelelahutust fännidele Tipobet365.com türgikeelse domeeni kaudu.

Uuendaja, mille peakorter asub St Juliani äärelinnas Valletta, kasutas esmaspäeval ametlikku pressiteadet, kuulutades, et uus kord hõlmab Curacao litsentseeritud saiti, mis integreerib „ulatusliku videopesade kollektsiooni“, sealhulgas enda raharong, Snake Arena ja Temple. Trummeldavaid pealkirju, samuti massiivi “koondatud kolmandate osapoolte sisu” kaasautoritelt, näiteks Fantasma Games, ReelPlay ja Kalamba Games.

Kasvav rühm:

Lõdvestuge hiljuti tindiga arvukalt sarnaseid liite nagu iGamingi operaatoritele Crowd Services Limited, Derset Limited ja Maxent Limited. Lisaks teatasid Malta ja Ühendkuningriigi litsentsiga ettevõte, et see viimane leping on veelgi laiendanud nimekate partnerite nimekirja ja rõhutabselle pealkirjade populaarsus‘Kõrval’oma teenuste väärtust rahvusvahelistel turgudel”.

Suurenev huvi:

Relax Gaming operatiivjuht Daniel Eskola kasutas pressiteadet, et kuulutab oma firma tähistab praegu oma kümnendat sünnipäeva ja on selle aja jooksul haaranudtegeleb paljude selle valdkonna juhtivate nimedegaTänu oma tipptasemel raamatukogule, mis sisaldab üle 1000 omanduses olevat ja kolmanda osapoole mängu.

Loe Eskola avaldust …

Tipobet365.com juhib edukat ettevõtet ja nii tugeva partneri loomine oli äriliselt mõistlik. Tarnija ja koondajana me jõuame sellistele tehingutele jätkuvalt uutele kõrgustele ja mul on väga hea meel viimasel ajal kogetud kasvutempo üle. ”

Tulev enesekindlus:

Omalt poolt ja Kerem Deniz saidilt Tipobet365.com kirjeldas Relax Gaming Limitedi kuipõneva uue sisu sirvijaEnne oma kindluse avaldamist, et uus partnerlus tõestabkasulik kõigile asjaosalistele. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga