Tigre De Cristali luba uuesti avada


Aasia kasiinooperaator Summit Ascent Holdings Limited Teadaolevalt on talle antud ametlik luba oma Tigre De Cristali rajatise operatsioonide taaselustamiseks pärast koronaviiruse pandeemia põhjustatud enam kui 15-nädalast seiskamist.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku kolmapäevast esitamist, et täpsustada, et Ida-Venemaa Primorye integreeritud meelelahutuskeskuse tsoonis asuv hotell ja kasiino saavad nüüd oma 77 500 ruutmeetri suuruse kasiino kohe uuesti avada. samuti kogu toidu- ja joogipakkumine.

Jätkatakse ehitamist:

Inside Asian Gaming teatas, et Summit Ascent Holdings Limited on suurim aktsionär aastal Tigre De Cristalis 24,74% osaluse tõttu, kuid praegu on see käimas suurendades seda märkimisväärset huvi ligi 70% -ni. Allikas selgitas, et Primorsky Krai kuberneri luba Oleg Kozhemyako, on lisaks võimaldada ettevõttel jätkata tööd toomisega veel 30 hotellituba koos uue Suncity Grupi juhitava VIP-toaga integreeritud kasiinokuurorti, mis asub umbes 30 miili põhja pool Vladivostok.

Täiendavad kaitsemeetmed:

Teadaolevalt lisaks veel ka Summit Ascent teatas, et tema ainus Vene saal tuleb nüüd uuesti avada uute avaliku julgeoleku ja sotsiaalse distantseerimise protokollide range komplekt mis tähendab, et kõik külalised ja töötajad peavad kandma kaitsvaid näomaske ja läbima temperatuurikontrolli. Samuti väitis firma väidetavalt, et ta seda tegi keskendub kohalike mängurite meelitamisele Tigre De Cristalile, kuna piirid ei ole ikka veel täielikult avatud korgi istekohtade arv kinnisvara baarides ja restoranides.

Teadaolevalt lugege Summit Ascent Holdings Limited esitatud taotlust …

“Alates koroonaviiruse algusest oleme kasutusele võtnud ranged kulude kontrolli meetmed nagu kasutamata iga-aastase puhkuse, tasustamata puhkuse tasaarvestamine, sõidukulude kärpimine ja alltöövõtjatega lepingute uuesti läbirääkimine. Grupp on olnud vastutustundlik korporatiivkodanik ja püüdnud anda endast parima, et toetada Venemaa valitsuse üleskutset säilitada kohalik tööhõive. Alates tänasest, me pole ühtegi töötajat vallandanud selle koroonaviiruse kriisi ajal. ”


hong kongvladivostoksuncity grouptigre de cristalprimorsky kraisummit tõusuvaldusettevõtted piiratud integreeritud kasiino kuurortprimorye integreeritud meelelahutuskuurortcoronavirussocial distancingoleg kozhemyakoLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga