Tiger Palace Resort Bhairahawa töötajad koondasid


Nepalis ja umbes 400 hasartmängusõbraliku Tiger Palace Resort Bhairahawa töötaja töötajad on väidetavalt oma töösuhte lõpetanud rajatise omaniku Silver Heritage Group Limited käimasolevate rahaliste hädade tõttu.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt, mis viitab ajalehe The Kathmandu Post varasemale loole, sai viietärnipaik eelmisel nädalal meeleavalduste areeniks pärast seda, kui Sydney börsil noteeritud operaator saatis e-kirja, milles täpsustas, et see ei pikenda ühtegi kohalikest lepingutest. Allikas selgitas, et see samm mõjutas töötajaid, kes töötasid üldjuhi tasemel või madalamal, kuid vabastasid kõik välismaal sündinud töötajad.

Koroonaviiruse tagajärjed:

Silver Heritage Group Limited vastutab mängutoimingute eest The Millionaire’s Clubis ja kasiinos Katmandus Shangri La hotell ja kuurort kuid oli sunnitud ajutiselt sulgema oma mõlemad Nepali kohad 23. märts kestva koronaviiruse pandeemia tõttu. Austraalia firma siis väidetavalt astus vabatahtlikku haldusse vaid mõni kuu pärast selle andmist miljoni dollari suurune laen riskifondide spetsialisti poolt OCP Aasia.

Operaatori optimism:

Silver Heritage Group Limitedi tulevikuväljavaated paistsid aga olevat paranenud eelmisel kuul, kui see väidetavalt paranes nõustus kaaluma aktsionäridest sõltuva rekapitaliseerimise ettepanekut. See plaan viidi väidetavalt hiljem ellu, mis tähendab, et operaator sai selle kätte värske rahasüst väärt sama palju kui 389 000 dollarit novembriks.

Probleemne esiettekanne:

Väidetavalt avas Silver Heritage Group Limited oma Tiigripalee kuurort Bhairahawa areng aastal 2017. aasta detsember pärast pikaajalist viivitust, mis oli põhjustanud projekti kogueelarve ligikaudu suurenemise 12 miljonit dollarit. 23,5 aakri suurune rajatis asub vaid umbes seitsme miili kaugusel Nepali piirist Indiaga ja väidetavalt esietendus koos 100-toalise hotelliga 26 597 ruutjalga kasiino pakkudes umbes 200 mänguautomaati ja 52 mängulauda.

Põhjus:

2003. aastal asutatud Silver Heritage on väidetavalt endiselt leppinud lepingu kaotamisega, mis nägi seda kasiino haldamist põhjapoolsetes piirkondades Vietnam’S Phoenixi rahvusvaheline klubi. See löök toimus väidetavalt eelmise aasta märtsis, kuna muutusid üürileandja litsentsimistingimused, ja nägi kohe kaotada umbes 45% oma tuludest.


austraaliakathmanduvietnamindiaphoenix rahvusvaheline klubimiljonäride klubi ja kasiino hõbe pärandirühm piiratud tiigri palee kuurort bhairahawacoronavirusocp aasiaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga