ThunderSpin (videopesa) integreerimine BetConstruct’i jaoks


Malta online-kasiinotarkvara arendaja Boss Gaming Solutions on teatanud lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha ThunderSpini stuudios üle 25 video pesa, mis on integreeritud platvormile iGamingi tehnoloogiauuenduse pakkuja BetConstruct poolt.

Peakorter, mis asub Is-Swatari äärelinnas Valletta, kasutas rajareisija ametlikku neljapäevast pressiteadet, kuulutades, et liit hõlmab ThunderSpini videolõike, mis kajastavad “erinevat keerukust krunte ja mehaanikat”, näiteks viie- ja 20-palgaline hiilguse kuningriik. pakutakse BetConstruct iGamingi platvormi kasutajatele.

Suurepärane meelelahutus:

Jeff Letlat on Boss Gaming Solutions tegevdirektor ja teatas pressiteate abil, et ThunderSpini mängud, mis hõlmavad ka viis ja 25 palli, pakuvad mängu Viikingid: Külmunud jumalad samuti samamoodi mobiilisõbralikud Aarete raamat, on loodud koos kõrgeimad kvaliteedinõuded erinevate mängijate kategooriate jaoks ja neile on ametnike antud litsentsmitu turgu. ”

Loe Letlati avaldust …

Oleme partneriga väga huvitatud BetConstruct. See tugevdab kindlasti ThunderSpini kokkupuudet palju laiema kliendibaasiga. ”

Tähistatud seltskond:

Omalt poolt ja BetConstruct kasiinohaldur, Ruzanna Elchyan, teatas, et tema ettevõtte iGamingi platvormil on juba olnud pealkirju meeldimistest Õitsevad mängud piiratud, Evolution Gaming Group AB ja Pragmaatiline mäng selle viimase integreerimisega on ette nähtud ThunderSpin laiendada oma ülemaailmset kohalolekut.

Elchyani avaldus loeti …

Meil on hea meel meie mängude raamatukogu heledamaks muuta koos kvaliteetsete, funktsioonirikaste, värvikate ja kaunilt kujundatud ainulaadsete pesade komplektiga. Ootame viljakat partnerlust ThunderSpiniga. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga