ThunderSpin ja 1XSLOTS sõlmivad partnerluslepingu


Sõltumatu mängustuudio ThunderSpin on sõlminud uue partnerluslepingu populaarse kasiino platvormiga 1XSLOTS. Stuudio saab nüüd kogu oma mänguportfelli pakkuda tuhandetele uutele inimestele kogu maailmas.

Uus tehing

Kahe ettevõtte uus koostöö saab näha ÄikeSpin integreerida oma üle 25 kvaliteediga mängude portfell kasiino platvormi 1XSLOTS. Mõlemad pooled saavad partnerlusest kasu, nagu ka nende kliendid. ThunderSpin jõuab ülemaailmse publikuni, samal ajal kui 1XSLOTSil on mängijatele veelgi rohkem mänge pakkuda.

ThunderSpini tegevjuht Jeff Letlat kommenteeris uut tehingut, öeldes: “See uus partnerlus 1XSLOTSiga ​​jätkab meie strateegiat jõuda rahvusvahelise mängijabaasini, tehes koostööd väljakujunenud operaatoritega, kelle mängijad hindavad põnevat ThunderSpini esimest mobiilikogemust.”

Tehinguga saab stuudio oma populaarseimate tiitlite osas veelgi rohkem bränditunnustust pälvida. 1XSLOTS mängijat saavad nautida selliseid mänge Aarderaamat, Halloweeni nõiapidu ja viikingid: Külmutatud jumalad.

1XSLOTSi tootejuht Regina Tolstokorova kommenteeris ka uut tehingut, märkides, et ettevõte on põnevil koostööst kõrgklassi slotimängude pakkujaga. Pr Tolstokorova nimetas seda kaubamärki selliseks, mis on välja töötanud maine põnevate ja kvaliteetsete sisu loomisel, mis toimivad hästi mitmel turul.

BetConstruct Deal

Tehing 1XSLOTS on hiljemalt ÄikeSpin aastal 2020. Selle aasta alguses teatas bränd uuest partnerlusest BetConstructiga, lisades ka nende mängud oma platvormile. Tehing hõlmab stuudiot, mis pakub veebimängude platvormi kaudu kvaliteetseid videopesasid, sealhulgas Kingdom of Glory.


Partnerlusvõrgu mänguautomaadi portfelliocasino platvormthunderspin1xslotsLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga