theScore Bet alustab Colorados spordiennustusteenuseid


Colorado osariigis on nüüd saadaval uus spordiennustus. Score Media and Gaming Inc. teatas oma tütarettevõttest, Score Digital Sports Ventures Inc. on Colorado osariigis käivitanud rakenduse TheScore Bet. Uus võimalus pakub spordisõpradele veelgi rohkem võimalusi panustada oma lemmikmeeskondadele.

Pilk uuele rakendusele

TheScore Bet abil on mängijatel mobiilse spordiennustuse nautimiseks kõikehõlmav viis. Kõigis suuremates spordiliigades pakutakse nii mängueelseid kui ka mängusiseseid panuseid. Panustamiseks on palju üritusi, millel on palju erinevaid kihlvedude tüüpe.

Kena funktsioon theScore Panus on see, et see pakub ühte mobiilirakendust ja mitme riigi rahakoti võimalust. See tähendab, et kui sõidate teenust pakkuvasse muusse osariiki, saate reisides hõlpsasti sisse logida ja spordiennustuse teha.

TheScore’i tegevjuht ja asutaja John Levy kommenteeris uut rakendust, märkides, et ettevõte on põnevil, et on just Colorado jalgpallihooaja jaoks õigel ajal Colorado’s alustanud rakenduse mitme riigi kasutuselevõttu. Levy sõnul on theScore’i spordirakendus osariigi fännidele parim valik ja nad on kindlad, et uuest spordiennustusrakendusest saab kihlvedude tegijate seas lemmik spordiraamat.

Koloradosse kolimine

Uus rakendus sai osariigis käivitada tänu kokkuleppele Jacobs Entertainment Inc.. Nad sõlmisid lepingu tütarettevõttega. theScore Panus jätkab nüüd järgmistel kuudel vabastamist teistes osariikides.

Järgmine osariik, kes rakendust pakub, on Indiana. Neil on juurdepääs Scoreile tänu kokkuleppele Penn National Gamingiga. Rakendus käivitub pärast regulatiivse heakskiidu saamist.


spordiennustusindianacoloradothescore bet appmobile spordiennustusrakendusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga