Tervitusuudised Šotimaa kihlveopoodides


Šotimaa kihlvedude kauplused tähistatakse väidetavalt pärast seda, kui neile öeldi, et neil lubatakse alates järgmisest nädalast täielikult uuesti tegutseda ilma et peaks järgima rangeid reegleid mis keelasid sellistes kohtades elavate võistluste näitamise või toolide kuvamise.

Ajalehe East Lothian Courier teate kohaselt sisaldavad määrused ka järgmist mänguautomaatide keeld nagu fikseeritud koefitsiendiga panustamisterminalid, ja need toodi sisse selleks, et aidata koronaviiruse pandeemia leviku vastu, kui rahvas umbes 900 kihlvedude tegijat lubati hakata välja tulema sulgemisest 29. juuni.

Tulude sekkumine:

Ida-Lothi kuller teatas siiski, et koroonaviirusevastased direktiivid on mõnes Šotimaa kihlveopoodides käivet tekitanud langeb koguni 95% kuna kurjategijad jäid kas ära või rändasid üle piiri Inglismaale kui sellised reeglid ei kehti. Ajaleht väitis väidetavalt, et see tingis hiljem tööstuse ülemuste ja Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu lobirühm, et paljud neist kohtadest võidakse sundida sulgema kui uusi piiranguid ei leevendatud.

Positiivne rõhk:

Michael DugherKihlvedude ja hasartmängude nõukogu tegevjuht teatas Ida-Lothi kullerile, et need protestid on ajendanud Šotimaa valitsust paljastama, et kihlvedude kauplused on lubatud loobuda uutest eeskirjadest ja täielikult avada 22. juulist kuigi karistajaid tuleb ikka julgustada järgige sotsiaalse distantseerumise reegleid ja kasutage tasuta käsipuhastusvahendit.

Teadaolevalt loe Dugheri avaldust …

„Oleme alati öelnud, et Šotimaa kihlveopoodidele seatud lisapiirangud olid tarbetud. Meil on hea meel, et Šoti valitsus kuulas ära ja vastas. Šotimaa kihlvedude kauplused võivad nüüd oodata, et nad saaksid anda oma panuse majanduse elavdamiseks, toetades Šotimaa võidusõitu ja pakkudes turvalist keskkonda klientidele, kes naudivad lendlemist. ”


InglismaaKotimaakorporatiivne kihlvedude ja hasartmängunõukogukoostöövõtt fikseeritud koefitsientidega kihlvedude terminali kauplusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga