Tervitatav tõus Macau kasiinoettevõtetele


Väidetavalt tõusis Macau kuue litsentseeritud kasiinooperaatori üksikute aktsiate väärtus täna varem kokku pärast positiivseid uudiseid mängude kogutulude, kohalike piiripiirangute ja koronaviiruse vaktsineerimise kasutuselevõtu kohta.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt tõusis Galaxy Entertainment Group Limited oma ainsate aktsiate väärtus peaaegu 9,2%, umbes 9,83 dollarini, samal ajal kui Hongkongi börsil noteeritud operaator SJM Holdings Limited registreeris 7,9% kasvu umbes 1,44 dollarini. Allikas kirjeldas üksikasjalikult, et Las Vegas Sands Corporationi tütarettevõte Sands China Limited tõi samamoodi üle 7,5% kasvu umbes 4,97 dollarini, kuna Wynn Resorts Limitedi kasumlik Wynn Macau Limitedi alluv postitas 4,97% peaaegu 1,97 dollarini.

Edasi õitseb:

MGM Resorts International väidetavalt sai see hüppeline kasu sellest, et tema MGM China Holdings Limited ettevõtte üksikute aktsiate väärtus kasvas Hongkongi börsil 4,89%. 1,77 dollarit Nasdaqi börsil noteeritud Melco Resorts and Entertainment Limited on seni kogenud umbes 2,25% 19,10 dollarit.

Tõelised tagajärjed:

Need parandused on väidetavalt peaaegu kindlasti tingitud Mandri-Hiina ametnike hiljutisest otsusest vähendada koronaviiruse ohutaset mitme riigi varem kõrge ja keskmise riskiga piirkonna jaoks võimalikult madalale tasemele. See saabus väidetavalt pärast seda, kui Peking oli varem rakendanudpaigal püsimatellimusi mitmetele oma regioonidele, mille tulemuseks oli Macau kasiinode äritegevus, mõjutas Hiina uusaastaperioodil tavaliselt kasumlik periood.

Konstruktiivsed tagajärjed:

Aasia finantsteenuste hiiglane JP Morgani väärtpaberid teatati, et see ümberliigitamine “annab ilmselt märku, et Hiinal on reisipiirangute leevendamisel üha suurem meel”, mis võib omakorda “aitab parandada meelsust ja usaldust pikamaa- ja piiriüleste reiside vastu“. Maakler kuulutas väidetavalt, et aktsia hinna tõus järgib lisaks Macau otsust alustada üldise populatsiooni vaktsineerimist koronaviiruse vastu samuti uudised, mida mängude kogutulu on kokku kogunud viimase kahe nädala jooksul rohkem kui kahekordistunud istuda praegu 58 miljonit dollarit.


hong kongchinamgm Hiina osalused piiratudmgm kuurordid rahvusvahelised liivad Hiina Hiina limitedlas vegas liivad korporatsioon mängutulud wynn macau limitedsjm osalused piiratudwynn kuurordid piiratudgalaxy meelelahutusgrupp limitedjp morgani väärtpaberidmelco kuurordid ja meelelahutus piiratudkoronaviirus