Tere tulemast Macau oktoobri täituvuse prognoos


Väidetavalt võivad Macaus ja kohaliku kasiinotööstuse koroonaviirusejärgse taastumise algused peagi kaartidel olla pärast uudiseid, et linna kombineeritud viietärnihotellibroneeringud oktoobri esimeseks nädalaks hõljuvad juba 80% piiri lähedal.

Inside Asian Gamingu teisipäevase aruande kohaselt on endine Portugali anklav hiljuti kannatanud viis järjestikust kuud, mille jooksul tema 39 kasiino mängude kogutulud kokku on vähenenud vähemalt 90% aastaga võrreldes. saabuvate turistide arv.

Lisatud leevendus:

Siiski teatati, et Macau suurtes viie tärni hotellides kogevad nüüd midagi taaselustamist kuna külalised on hakanud tube broneerima enne iga-aastase kuldse nädala rahvuspüha väljaannet, mis algab seitse päeva alates 1. oktoobrist. Allikas tõi välja globaalse vahendus- ja investeerimisfirma hiljutise uuringu Morgan Stanley 80% -lise nõude esitamisel, paljastades samas, et mainekas Morpheus, Four Seasons hotell, Studio City Macau, Ritz-Carlton ja StarWorld Macau rajatised on juba olemas täielikult broneeritud.

Lõdvestunud taaselustamine:

Tuntud ka kui rahvuspüha, iga-aastane kuldnädal riigipüha tähistab Hiina moodsa riigi loomist ja on sellega regulaarselt tegelenud suur hulk mandrituriste, kes külastavad Macaot et nautida linna arvukaid meelelahutus- ja hasartmängurajatisi. Kuigi väidetavalt olid hirmud selle pärast, et käimasolev koroonaviiruse pandeemia lämmatab sellise külastuse, suurendas Peking eelmisel kuul taaselustamislootusi, hakates taas välja andma individuaalse külastuse skeemi (IVS) ja rühmareiside järel üle 23-nädalane peatamine mis oli otseselt seotud haiguspuhanguga.

Suur vahe:

Morgan Stanley küsitlus näitas lisaks, et eeloleval nädalavahetusel on Macau viietärnihotellide täituvus praegu umbes 50%, mida võrreldakse vaid 7% -ga sama perioodi juulis. See endine näitaja on lisaks sama palju kui viis korda kõrgem kui kahe päeva jooksul alates 4. septembrist kuigi see edu on väidetavalt tulnud igapäevaste tubade hindade arvelt, mis on kuskil 10–55% madalam.


chinaivsmorgan stanleystarworld macaugolden weekstudio city macauindividuaalne visiit schememorpheushotel hõivatusneli aastaaega hotellkoronavirusthe ritz-carltonLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga