Teise kvartali pettumus MGM China Holdings Limitedis


Ameerika kasiinooperaatori MGM Resorts Internationali tütarettevõte MGM China Holdings Limited on teadaolevalt avaldanud oma teise kvartali majandustulemused, mis näitavad, et tema netotulud langesid aastaga 95%, ulatudes vaid 33,2 miljoni dollarini.

Ajalehe Inside Asian Gaming teate kohaselt on operaatori kahes kohas Macaus toimunud äritegevus tõsiselt kahjustatud hiljutiste kohalike koronaviirusega seotud reisipiirangute kehtestamisega, kui ettevõte tunnistas, et külastus jõudis kolme kuu jooksul nulli lähedale. juuni.

Pessimistlik paar:

Inside Asian Gaming teatas, et Hongkongi börsil noteeritud operaatori MGM Cotai vara tulud teises kvartalis olid vaid 18 miljonit dollarit samal ajal kui lähedalasuvate MGM-i Macau võistluspaikade kokkulangevus saabus napilt 15,2 miljonit dollarit. Samuti on allikas üksikasjalikult võrreldav langus kõigis turusegmentides, kus ettevõtte käive VIP-lauamängudest on aasta kokkuvõttes vähenenud 96%, ulatudes vaid 450 miljonit dollarit koos veelgi järsu 97% -lise langusega oma massiturult kaasmaalaste poole 66 miljonit dollarit.

Suurenev kohustus:

Lisaks teatas MGM China Holdings Limited, et tema kuu keskmine väljavool kuus oli 3 kuud65,1 miljonit mis hõlmab umbes 38,8 miljonit dollarit jooksva intressimääraga tegevuskulude osas, kuna selle korrigeeritud kasumitulu enne intressi-, maksu-, amortisatsiooni-, ümberkorraldus- või üürikulusid oli puudujäägis 116 miljonit dollarit. Väidetavalt selgitas kasiinofirma veel, et ta oli mõned maha võtnud 400 miljonit dollarit selle peal 1,25 miljardit dollarit kvartali jooksul uuenev krediidivõimalus, et viia praegune tasumata võlg laias laastus tasemele 2,5 miljardit dollarit.

Vanemate sukeldus:

Inside Asian Gaming teatas, et Las Vegase peakorter asub MGM Resorts Internationalis omab napilt 56% MGM China Holdings Limitedist kui selle ettevõtte enda teise kvartali majandustulemused näitasid, et netotulud vähenesid 91% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 91% 290 miljonit dollarit. Väidetavalt kaasnes sellega kahjum 492 miljonit dollarit korrigeeritud kinnistutulus enne intressi-, maksu-, amortisatsiooni-, ümberkorraldus- või üürikulusid, et viia selle kolme kuu üldine puudujääk 857 miljonit dollarit.

Testimisajad:

Bill Hornbuckle nimetati sel nädalal ametlikult MGM Resorts Internationali uueks presidendiks ja tegevjuhiks ning ta kuulutas väidetavalt, etlähiajal töökeskkondSest tema firma on kindel, etjäävad väljakutseks ja ettearvamatuksKoroonaviiruse jätkuva mõju tõttu.

Sarvkupp väitis väidetavalt …

Oleme endiselt keskendunud, paindlikud ja distsiplineeritud liikudes selles arenevas maastikus, jätkates samal ajal oma pikaajalise kasvuvõimaluste kasutamist, mida toetab meie tugev likviidsuspositsioon. Seetõttu oleme endiselt põnevil oma integreeritud kuurordivõimaluse üle Osakas, laiendades oma jalajälge Aomenis ja positsioneerides BetMGMi juhtivaks mängijaks ÜhendriigidSpordikihlvedude ja iGamingu turud. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga