Teine RFC-protsess Yokohama jaoks


Jaapanis ja Yokohama linnas on väidetavalt esitatud teine ​​kontseptsioonitaotlus (RFC), mis on seotud jõupingutustega tagada riigi üks integreeritud kasiinokeskuste kolmikute võõrustamisõigusi.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt lõpetas umbes 3,7 miljoni inimese linnastus detsembris oma sissejuhatava RFC-protsessi, valides pakkumised seitsmest operaatorikandidaadist, hõlmates Galaxy Entertainment Group Limited, Melco Resorts and Entertainment Limited, Genting Singapore Limited, Sega Sammy Holdings Incorporated , Wynn Resorts Limited, Las Vegas Sands Corporation ja Jaapani firma Shotoku Corporation.

Kahanev bänd:

Allikas teatas aga sellest Las Vegas Sands Corporation on sellest ajast alates loobunud oma katsest tuua integreeritud kasiinokeskus Jaapanisse, samal ajal kui ta on Las Vegase peakontoriga operaator Wynn Resorts Limited sulges augustis Yokohama esinduse koroonaviiruse pandeemia.

Epideemiline treening:

Ametnikud aastal Jokohama väidetavalt üksikasjalikult, et esimeses osas sisalduvad maksunõuded RFC õppus ei olnud koroonaviiruse pandeemia ilmnemisel arvestanud ja et ta kavatseb nüüd protsessi uuesti läbi viia, tagamaks, et tema potentsiaalsete partneroperaatorite ettepanekud oleksid nullist väljas. Väidetavalt selgitas Honshu linn ka seda olnud kontaktis kõigi seitsme pakkujaga jaanuarist juulini ning on nüüd kutsunud neid oma muudetud plaanid uuesti esitama enne novembri lõppu.

Ambitsioonikas korraldus:

Yokohama on Jaapani suuruselt teine ​​linn ja väidetavalt loodab ta kasutada 2018. aasta suvel vastu võetud föderaalseid õigusakte, et tuua Las Vegase stiilis areng koos paljude hotellide, näituseruumide, jaemüügielementide ja kasiinoga 116 aakri suurusele rannaäärsele maatükile Yamashita pargi lähedal. Väidetavalt usuvad kohalikud ametnikud, et sellise hasartmängusõbraliku koha olemasolu aitab seda et meelitada veelgi rohkem välis- ja siseturiste ja see toob kaasa iga-aastase maksude ootamatu väärtuse koguni 1,08 miljardit dollarit.


kontseptsiooni taotlus vegas liivad korporatsioon wynn kuurordid piiratud sega sammy osalused registreeritud galaktika meelelahutusgrupp piiratud yokohamamelco kuurordid ja meelelahutus piiratud integreeritud kasiino abinõudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga