Tecnalis nõustub (virtuaalsete spordimängude) integreerimislepinguga


Hispaania online-kasiino platvormi pakkuja Tecnalis teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on näha, et tema Alira innovatsioon integreerib mitmeid Malta arendaja GoldenRace virtuaalseid spordimänge.

Madridi peakontor kasutas Euroopa Gaming Media and Events’i avaldatud esmaspäeva ametlikku pressiteadet, et teatada, et uus liit laiendab oma sisukataloogi, lubades oma arenenud platvormil suurendada iGamingi operaatoritele Hispaanias ja Ladina keeles Ameerika.

Ava sissejuhatus:

Tecnalis teatas, et tehing on ette nähtud tuua virtuaalne sport oma Alira platvormile esimest korda kui avansskindlustab jätkuvalt oma positsiooni’Kui juhtiv platvorm online-kasiino operaatoritele hispaania keelt kõnelevates jurisdiktsioonides. Selles öeldi, et kokkulepe aitab lisaks sellele kaasa GoldenRace saama ‘nähtavust, mida see vääribPaljude iGamingi turgude, sealhulgas Kolumbia, Paraguay, Hispaania ja Peruu.

Silmapaistev areng:

Tecnalise tegevjuht Alejandro Serrano Zaera teatas pressiteate vahendusel, et uus suhe võimaldab tema ettevõttelsuur samm edasi”Kuna virtuaalse spordi pakkumise võime ontuleviku jaoks ülioluline. ” Lisaks kirjeldas tegevjuht GoldenRace’i kuitööstuse parim virtuaalspordi tarnija“Viisakalt portfelli, mis hõlmabülirealistlik’Rakmedega võidusõit, jalgpall ja ratsutamismängud.

Loe Zaera avaldust …

“See projekt on mõlema ettevõtte jaoks väga intrigeeriv ja me oleme ka kindel selles see toob palju väärtust kõigile meie partneritele Hispaanias ja Ladina-Ameerikas. Lisaks suurendab see meie juhtpositsiooni kõigil hispaania keelt kõnelevatel turgudel. “

Valdav optimism:

Omalt poolt ja Martin Wachter, GoldenRace’i tegevjuht, kuulutas, et ta onväga tänulikOn suutnud Tecnalisega liidu trükkida ja on nüüd kindel, et paar läheb edasisaavutada hämmastavaid asju. ”

Wachteri avaldus kõlas …

See on suurepärane, kui see leping on sõlmitud Tecnalisega ja suudame pakkuda oma tooteid uuele mängijate rühmale Ladina-Ameerikas, kus oleme oma virtuaalse jalgpalliga turuliidrid, ja Hispaaniasse, kus sisenesime tugevalt turule käesoleva aasta alguses ja oleme rohkem kui hea meel, et muudkui kasvab. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga