Teaduslikud mängud suurendavad Montana loterii lepingut 2 aasta võrra


Teaduslik mängude korporatsioon (NASDAQ: SGMS) on Montana loterii kiirkriipimismängude pakkuja veel kaks aastat pärast seda, kui ta on pikendanud oma praegust viieaastast lepingut kuni 2022. aasta augustini.

Las Vegase peakontor on lääneriikide loteriide pakkuja alates mitmeriigilise loteriide ühingu asutamisest umbes 30 pluss aastat tagasi ja on ainus pakkuja Montana kriimustus mängud, mis kuuluvad USA-s omalaadsete kõige uuenduslikemate mängude hulka.

Valige uuendus:

Mõtledes alati kastist välja, on Montana loterii tavapäraselt üks esimesi pakkujaid, kes valis „toodete strateegilised täiustused‘teaduslikelt mängudelt, sealhulgas’ erialapaberid, viimistlusmaterjalid ja tindid, nagu foolium, holograafiline materjal, MicroMotion ™, HD Games ™, Sparkle®, LuxVelvet® ja LuxTouch®, samuti tooted, millel on suuremad võimalused mängida ja võita nagu kahepoolselt Scratch My Back® mängudega.

Vastavalt ametlik pressiteade (pdf) firmalt, teaduslike mängude toodete vanem asepresident, John Schulz, ütles …

„Montana loterii on alati olnud juhtiv kraapimismängude turule toomisel, mis tutvustavad meie uusimaid tootmistehnikaid ja litsentsitud kaubamärke. Tavaliselt on need Ameerika Ühendriikide esimesed loteriid, kus proovitakse uuenduslikke lähenemisviise traditsioonilistele kiirmängudele. Meie austame nende usaldust meie ettevõtte vastu enam kui 30 aastat. “

Alates Montana loterii loomisest 1987. aastal on Science Games olnud selle pakkuja ja valitud selle ainsaks esmaseks kiirmängude pakkujaks, et see aitaks teenida „Big Sky Countryile“ maksimaalset tulu. Loterii tulu toetab Montana STEMi stipendiumiprogrammi ja üldfondi, mis omakorda toetab lõviosa osariigi valitsusest ja programmidest.

Montana loterii direktor Angela Wong, kommenteeris ka lepingu pikendamist, öeldes…

„Meil on hea meel jätkata selle uuenduse loomist teaduslikel mängudel Montana Scratchi mängudel veel kaks aastat selle lepingu pikendamise kaudu.

“Ootame oma praeguse Montana Scratchi pakkumise tugevdamist põnevate uute mängudega, mis lõbustavad nii mängijaid kui ka juhivad riigi rahastust vastutustundlikult kõigile Montananile.”

Scientific Games Corporation pakub mänge, tehnoloogiat ja teenuseid üle 150 loterii kogu maailmas, sealhulgas enamus Põhja-Ameerika loteriisid.

Tipico sidumine:

Hiljuti valiti võimule mängu- ja loteriide tööstuse ülemaailmne liider TipicoEelseisvat pakkumist New Jersey pärast partnerluslepingu sõlmimist tindi saavutamist OpenGaming tootekomplekt.

Toetades rahvusvahelise spordiraamatute operaatori sisenemist USA turule, saab lisaks oma täielikult litsentseeritud maailmatasemel avatud mängude süsteemi koondamisplatvormile Tipico leping ka juurdepääsu Scientific Games’i põhjalikule raamatukogule rohkem kui 2000 mängu mis koosneb sisemistest välja töötatud pealkirjadest koos paljude kolmandate osapoolte stuudiote sisuga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga