Tavaline kasiinoteenus naaseb Uus-Meremaale


Uus-Meremaal on kohalik kasiinooperaator SkyCity Entertainment Group Limited teatanud, et tema hasartmängusõbralike rajatiste kolmik on täielikult avatud, ilma koronaviirusega seotud sotsiaalse distantseerimisprotokollita.

Wellingtoni ja Sydney noteeritud ettevõte kasutas ametlikku arhiivi, et täpsustada, et ta asus sammu tegema pärast seda, kui Uus-Meremaa valitsus langetas oma neljatasandilise koroonaviiruse hoiatuse esimesele tasemele, mis kõrvaldas tõhusalt kõik rahva varasemad pandeemiaga seotud piirangud, välja arvatud need mis puudutab välisreise.

Samaaegne seiskamine:

SkyCity Entertainment Group Limited vastutab Uus-Meremaa Aucklandi, Hamiltoni ja Queenstowni kogukondade kasiinode eest ja oli kohustatud ajutiselt sulgema kolm esinemispaika alates 23. märtsist osana valitsuse juhitud kampaaniast, mis aitab peatada 22 kohalikku elanikku tapnud koroonaviiruse tüve levikut.

Piiratud taaselustamine:

Kuid ettevõtjal lubati umbes 26 päeva tagasi need ettevõtted osaliselt avada uue „tervisejuhtimise raamistikMis nägid, et nende mängukorrused jagunesid selgekstsoonidEi tohi samaaegselt olla rohkem kui 100 inimest. Lisaks hakkasid ettevõtte kohad mängumehi uuesti vastu võtma pärast mänguautomaatide vahelise vahemaa suurendamist, mängulauakohtade arvu vähendamist ja mängupraktika kaotamisttagasi kihlveod.

Täielikult funktsionaalne:

Graeme Stephens, SkyCity tegevjuht, kasutas lühikese esitamisega, et kuulutada kõik need varasemad massikogunemise ja sotsiaalse distantseerumise piirangud on nüüd eemaldatud ja et tema ettevõtte kohad naasevad peagi tagasitavalised tunnidJa soovitada kõiki tutvustusi ja üritusi.

Loe Stephensi avaldust …

Oleme väga põnevil, et võtame kliente tagasi meie piirkondadesse. On fantastiline olla jälle hõivatud ja lasta avalikkusel nautida meie kinnistute paljusid erinevaid tahke. Oleme endiselt pühendunud koronaviirusega seotud riskide juhtimiseks rangete tervise- ja ohutusstandardite säilitamisele ning julgustame kliente säilitada kontaktide jälgimine valitsuse kaudu NZ Covidi jälgija rakendus. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga