Tai kasiino legaliseerimine on ebatõenäoline


Aasia kasiinooperaatori Donaco International Limited ülemus teatas teatavasti, et ta ei eelda Tai valitsuselt hasartmängude legaliseerimist niipea, hoolimata hiljutistest kuuldustest, et vastupidised.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt töötab Lee Bug Huy Sydney börsil noteeritud ettevõtte tegevjuhina ja tema prognoos tuli reedel investoritega peetud konverentskõne osana, et arutada ettevõtte poolaasta majandustulemusi. Allikas täpsustas, et Donaco International Limited vastutab Põhja-Vietnamis asuva hotelli Aristo International ning Kambodžas asuva Star Vegase kuurordi ja klubi eest, mis asub vaid mõne meetri kaugusel selle riigi rahvusvahelisest maismaapiirist Tais.

Äärmiselt lõbus:

Kuigi kasiino hasartmängud on praegu ebaseaduslikud Taiväidetavalt reisivad paljud kohalikud naaberriiki Kambodžasse, et nautida piiriäärsetes kohtades pakutavat tegevust Star Vegase kuurort ja klubi. Väljavaade, et selline olukord võib peagi muutuda, loodeti väidetavalt jaanuaris, kui peaminister Prayut Chan-O-Cha selgus, et ta kaalus legaliseerimist kavandatavate meetmete hulka aidata võidelda ebaseaduslike hasartmängude tiheduse suurenemise vastu.

Purustatud püüdlused:

Kuid Lee on nüüd väidetavalt valanud külma vett igale sellisele väljavaadele, kuulutades, et ta ei näe ette Tai kasiinomängude seadustamist. “selles etapis. ” Selle asemel selgitas ta väidetavalt, et tema ettevõte on keskendunud kohalike Tai eksmaitide ligimeelitamisele Poipeti piirilinnas asuvale Star Vegase kuurordile ja klubile kui kahe riigi piirile jääb koroonaviiruse pandeemia vastu ettevaatusabinõuna suletuks.

Optimistlik ülevaade:

Väidetavalt teatas Lee, et tema firma täht Vegase kuurort ja klubi taasavati septembri lõpus pärast koronaviiruse pandeemia 25-nädalast seiskamist ja hiljuti umbes 2,2 miljonit dollarit kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni kuue kuu jooksul detsembri lõpuni. Lisaks väitis täidesaatev võim väidetavalt, et see näitaja on täielikus vastuolus 537 000 dollarit kriiditud üles Aristo rahvusvaheline hotell ja saabus pärast seda, kui mõlemad mängupaigad olid oma mängupõrandaid muutnud uute mugavuste ja mänguautomaatide lisamise teel.

Üleminekuprobleemid:

Väidetavalt lõpetas Donaco International Limited ülemus seda väites ta on tuleviku suhtes kindel 337-toaline Star Vegase kuurort ja klubi vaatamata hiljutisele koroonaviirusepandeemia kohaliku laine põhjustatud külastatavuse langusele. Lee väitis väidetavalt, et see ebamugavus on ainult ajutine ja saab peagi ületatud. “kuna vaktsineerimised algavad Kagu-Aasias aasta teisel poolel. “


vietnamcambodiapoipetaristo rahvusvaheline hotelldonaco rahvusvaheline piiratud tähe vegas resort ja clublee bug huycoronavirusprayut chan-o-chavacccination