Tagada kaotada boss Shay Segev


Kuulus iGamingi ja spordiraamatute operaator Entain on teatanud, et selle tegevjuht Shay Segev (pildil) otsustas vähem kui seitsme kuu pikkuse vastutusega ametist lahkuda.

Reutersi uudisteteenistuse aruande kohaselt ilmnes paljastus ettevõtte, mida varem kutsuti GVC Holdingsiks, aktsionäride eelmisel nädalal tagasi lükatud Ameerika kasiinohiiglase MGM Resorts International 11,1 miljardi dollari suuruse ülevõtmispakkumise. Segev peaks väidetavalt jääma oma praegusesse rolli kuni kuueks kuuks, nii et enne ülemaailmse spordi voogedastuse platvormi DAZN tegevjuhi ametisseastumist saab ametisse nimetada järeltulija.

Lühike viibimine:

Teatavasti asendas Segev eelkäija Kenneth Alexanderi iGamingi raskekaalu ülemusena pärast seda juuli keskel nelja-aastane loits, kus ta oli olnud selle tegevjuht. Seejärel aitas ta juhtida ettevõtet selliste veebibrändide taga nagu Bwin, Mängureeglid ja SportingBet koroonaviiruse pandeemia põhjustatud märkimisväärsete häirete tõttu ning lubas ühtlasi, et koloss oleks 2023. aasta lõpp.

Erinevad otsused:

Barry Gibson, Juhatuse esimees Saada, teatas väidetavalt uudisteteenistusele, et Segevi lahkumisotsusel pole mingit pistmist võimaliku ülevõtmispakkumisega MGM Resorts International isegi kui tema ettevõte oli küsinud Las Vegases asuvalt kasiinooperaatorilt lisateavet kombinatsiooni strateegilise põhjenduse kohta.

Gibson teatas väidetavalt…

“See ei muuda midagi juhatuse seisukohast MGM Resorts Internationali hiljutisele ettepanekule omandada Entain. Meil on kahju, et Shay otsustas meid maha jätta, kuid tunnistab seda me ei saa kokku leppida hüvedega, mis talle on lubatud. ”

Rikastatud ootused:

Kuid lugupeetud finantsteenuste ettevõte Jefferies teatas väidetavalt, et Segevi eelseisev lahkumine võib parandada MGM Resorts Internationali võimalusi Entaini omandada. Paar on alates 2018. aastast teinud koostööd Roar Digital ettevõte, mis haldab BetMGM-i spordiennustusteenust Internetis mitmes jurisdiktsioonis üle kogu Ameerika Ühendriikide, ja täidesaatva juhatuse liikme lahkumine parema pakkumisega naasmiseks.

Teatavasti lugesite Jefferiesi arhiivi…

“Ajastus on eriti ebamugav, arvestades praegust olukorda MGM Resorts Internationaliga, kuid arvame, et MGM Resorts International võib nüüd julgustada oportunistlikult pakkumist tõstma. ”