Swnitt kirjutab sisulepingule Rootz


Hinnatuim hasartmänguteenuse pakkuja Swintt on teatanud Maltal asuva hasartmänguoperaatori Rootziga uue mängu käivitamisest. Need kaks töötavad koos, kuna Swintt pakub kvaliteetseid mänge, sealhulgas lähiajal turule tulevaid uusi omandilisi tiitleid.

Pakkumise üksikasjad:

Parimad mängud on kaasatud Swinti populaarse maismaasisu turuletoomisele Euroopa turgudel, näiteks Saksamaal. Sellised pealkirjad nagu Värsked puuviljad ja Raamatute meister on kaasatud. Tulevikus on kavas avaldada ka muid mänge, sealhulgas puuviljapalavik ja Maa süda.

Leping Rootziga hõlmab tulevasi omandivorme, näiteks Kuninglik kuldne draakon, Surematu ahvikuningas, ja Panda sõdalane. Operaator saab selle uue partnerluse kaudu edastada mängijatele veelgi suurepärasemat sisu.

Rootz opereerib oma lipulaeva kaubamärki Wildz, veebikasiino, mis pakub kena valikut mängusisu. Samuti lasid nad just selle aasta juunis turule uue Caxino, mis on teine ​​platvormi kasutav veebikasiino. See uuenduslik sait pakub Wildzist leitud boonusmehaanikat ja kinnitusvahendeid.

Swingeti tegevjuht David Flynn kommenteeris lepingut, öeldes: “Mul on väga hea meel näha Swingeti meeskonna rasket tööd, mis kajastub selles partnerluses. Rootzi meeskond on ettevõtlik ja tempokas meeskond, kes keskendub kohalikele turgudele. See vastab meie filosoofiale Swinttis ja ma ootan huviga meie turuletulekut lähitulevikus. ”

Kuningliku kuldse draakoni debüüt:

Partnerluse teade tuleb vaid kaks kuud pärast seda, kui Swintt debüteeris uhiuue veebipõhise mängupealkirjaga Royal Golden Dragon. Sellel 5 × 3 pesal on 20 makseliini ja see sisaldab spetsiaalset Kuldne boonusratas. Iga kord, kui mõni võidetud kombinatsioon on teenitud, hingab kuninglik kuldne draakon tuld!

See uus slotimäng on vaid üks näide pakkuja loodud kvaliteetsest sisust. Pealkirja toetatakse mitmes keeles ja seda saab mängida a-kaudu arvuti või mobiilseade.


veebikasiino mänguautomaadikaswinttrootzroyal kuldne draakonLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga