Swintt tindijaotusettevõte tegeleb White Hat Gaminguga


Malta peakontori sisutarnija Swintt on sõlminud White Hat Gaming täisteenusplatvormiga turustuslepingu.

Uue kokkuleppe kohaselt jagatakse tarnija populaarse tootekomplekti hulgale juhtivatele kasiinobrändidele, mille toiteallikaks on nüüdisaegne iGaming-platvorm.

Ulatuslik tootevalik:

Kommenteerides tehingut, White Hat Gamingu tegevjuht, Andreas Söneby, ütles …

„Swintt on pakkuja, kes on teinud väga lühikese aja jooksul suuri edusamme ja me pole nende edu üle üllatunud, arvestades nende laia tootevalikut. Usume, et kliendid ja mängijad võtavad nende sisu vastu ja ootame nende mängude otseülekannet meie platvormil. ”

Tõestatud edu:

White Hat Gaming platvormil kättesaadavaks tehtavad Swintt tooted hõlmavad “eksklusiivset valikut” maismaas asuvaid mänge, mis on allika sõnul juba paljudel Euroopa turgudel populaarseks osutunud. Turustuslepingu viisakuse hulka kuulub ka valik 33 varalist mängu.

Tuntud platvorm:

Kommenteerides ka partnerlust, Swingeti tegevjuht, David Flynn, ütles …

“White Hat Gaming on tuntud selle poolest, et omab juhtivat platvormi, mis toetab paljusid populaarseid kasiinomarkereid. Oleme eksklusiivsed, et teha koostööd White Hat Gaminguga, et näha meie toodete komplekti, mis nende klientidele kättesaadavaks tehakse. ”

Turu juhtiv täisteenindusega platvorm White Hat Gaming asutati 2012. aastal kolmandate osapoolte pakkujate koondaja, pakub ettevõte turuliidrit sisu, sealhulgas Kambi Sportsbook ja enam kui 100 juhtivat mängude pakkujat nagu Aristocrat, Evolution Gaming, NetEnt, Bally ja paljud teised.

Selle kuu alguses Swintt andis välja oma piraatideemalise teema Sea Raidersi videopesa. 5-rulline, 3-realine Mängus on boonusringid, kõndivad metsikud keerutavad uuesti, juhuslikud metsikud keerutavad uuesti, virnastatud metsikud keerutavad uuesti ja palju muud!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga