Šveitsi kasiinod, et naasta tööle 6. juunil


Šveitsi rahvusnõukogu teatas sel nädalal, et kasiinod lubatakse uuesti avada alates 6. juunist. Riigi kasiinod olid koronaviiruse pandeemia tõttu suletud juba üle kahe kuu. Olukorra paranedes lubatakse nüüd ürituste toimumiskohtadele tööle naasta.

Määruse muudatused:

Kasiinod on osa suures ärirühmade rühmas, mida praegu arendatakse lasti uuesti avada. Koos mängukohtadega saavad uuesti avada basseinid, lõbustuspargid, tervisekeskused ja loomaaiad. Nõukogu teatas, et kogunemisi on palju 300 inimest lubatakse ka sellel kuupäeval alustada. Sport võib alata kontaktõppustega profisporti alustades – 8. juuniks.

Ettevõtte iGamingBusiness andmetel…

Nõukogu vaatab need meetmed uuesti üle 24. juunil. Piiranguid võib praegusel ajal veelgi leevendada ja kuni 1000 inimest kiitis heaks. Nõukogu teatas varem, et üle 1000 inimesega üritused toimuvad alles augusti lõpus.

Taasavamise kuupäev kinnitati veidi aega pärast seda, kui Prantsuse valitsus teatas, et nende kasiinod avatakse uuesti 2. juunil. Kasiinod, mis asuvad nn rohelises tsoonis, lubatakse uuesti avada madala edastuskiiruse riski tõttu. Oranžis tsoonis asuvad peavad jääma suletuks.

Šveits ja Prantsusmaa on vaid murdosa piirkondadest kogu maailmas, kus kasiinode mängimine algab pärast pikka seiskamist koroonaviiruse pandeemia tõttu. USA kasiinod on ka taas äritegevuses, kuna paljud neist on juba avatud erinevates osariikides.


Šveitsi rahvusnõukogu taasavaminekoronaviruscasino väljalülitamineLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga