Suurim müügiesindaja ettevõttelt Swintt Malta Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Swintt Malta Limited teatas oma mobiiltelefonilt esimese SwinttLive live-edasimüüja toote turule toomisest, mis sisaldab mitmeid ruleti ja baccarat variatsioone.

Uuendaja, mille peakontor asub Valletta äärelinnas Ta ‘Xbiexis, teatas 17. detsembri ametlikust pressiteatest, et tema mobiiltelefoni esimese otse-edasimüüja avanemine on loodud kaasaegset mängijat silmas pidades ja on “välkkiire ja ulatuslike funktsioonidega Lisaks on see optimeeritud ühe käega portreerežiimis esitamiseks.

Muljetavaldav liitmine:

Swintt Malta Limited seda üksikasjalikult SwinttLive pakub lisaks baccaratile ja oma oma ka ruleti nii Ameerika kui ka Euroopa versioone Tiigri boonus Baccarat ülemaailmselt populaarse kaardimängu variant. Ta teatas, et iGamingi operaatorid saavad kasutada oma viimaseid edusamme pärastühtne API-integreerimine“mis annab neile lisaks juurdepääsu oma”laiem tooteportfell“hõlmab kõrvuti suurt hulka teenindusaegu”võimsad kaasamis- ja mängimisvahendid. “

Produktiivne partnerlus:

David Mann on Swintt Malta Limitedi kaubandusdirektor ja kuulutas pressiteate vahendusel, et tema ettevõtte SwinttLive’i innovatsiooni toetab Kanada ambitsioonika iGamingi arendaja tehnoloogia. Playgon Games Incorporated on teenidaspetsiaalne toode“selle eest”kasvav repertuaar. “

Lugege Manni avaldust …

“Meil on hea meel laiendada oma tootepaketti nüüdisaegse live-edasimüüja tootega ja pakume jätkuvalt oma partneritele parimat mängude sisu osas. See on meie jaoks järjekordne suur samm, kui liigume edasi täieliku mängulahenduse pakkumiseni, mis sobib kõigi meie partnerite vajadustega. ”

Vastastikune suhtlus:

Omalt poolt ja Darcy Krogh, Vancouveris asuva Playgon Games Incorporatedi tegevdirektor, teatas, et uue SwinttLive’i avangu debüüt on mõeldud olema “võidavad mõlemad ettevõtted“, mis võimaldab tema enda ettevõttel laiendada selle ulatust Vegas Lounge otse müüja toode.


igaminglive dealerdavid manndarcy kroghswintt malta limitedswinttlivetiger boonus baccaratplaygon mängud lisatud