Suurepärane valik MGM Resorts Internationali kaartidel


Ameerika kasiino behemoth MGM Resorts International võib väidetavalt tõsiselt kahjustada tema võimalusi pääseda Jaapani turule, liikudes edasi oma katsega osta silmapaistev iGamingi ja spordipakkumiste operaator Entain.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on see rahvusvahelise maaklerfirma Sanford C Bernstein Limited arvamus kõrge hinnasildi tõttu, mis sellise ostuga tõenäoliselt kaasneks. Londoni peakontoris paiknev finantsteenuste firma väitis väidetavalt, et see kulu nõuab tõenäoliselt MGM Resorts Internationalilt kas lahkumist või vähendamist oma jõupingutustel, et võita õigus tegutseda ühel kolmest Jaapani integreeritud kasiinokeskusest.

Kolmekordne proovimine:

Sandford C Bernstein Limited analüütikud Tianjiao Yu, Vitali Umansky ja Kelsey Zhu teatas väidetavalt, et Saada suure tõenäosusega ‘vähendaks MGM Resorts International“Jaapani suuremahulise arendamise isu”, sealhulgas Las Vegases asuv firma Osaka linna jaoks. Omalt poolt ja allikas selgitasid, et kasiinohiiglane kukkus hiljuti ümber Entaini teise ülevõtmispakkumisega, mida hinnati umbes 11,1 miljardit dollarit kuid on pärast seda naasnud täiustatud 12,9 miljardit dollarit ettepanek.

Kuuldavasti lugesite Yu, Umansky ja Zhu ühisavaldust…

„Jaapani võimalust on kimbutanud viivitused, mis on peamiselt tingitud koroonaviirusest, ja me oleme jätkuvalt mures vajalike arenduskulude ja võimaliku tulu pärast. MGM Resorts International võib lõpetada taganemise Jaapanist integreeritud kasiinokeskusest või vähendada oma osalust partnerluses, millest pole mingil juhul teada antud. “

Eeldav evolutsioon:

MGM Resorts International teeb Londoni börsil noteeritud Entainiga juba koostööd Roar Digital ettevõte, mis haldab BetMGM-i spordiennustuse veebiteenust mitmes jurisdiktsioonis kogu Ameerika Ühendriikides. Sandford C Bernstein Limited kuulutas teadaolevalt, et kavandatav omandamine võimaldaks maismaal tegutsevatel kasiinooperaatoritel tõenäoliseltkujundada end digitaalseks kihlvedude kasvu frantsiisiks tugeva rahakäivet genereeriva komponendiga.

Yu, Umansky ja Zhu ühisavaldus oli väidetavalt…

“Me ei looda, et võimalikud tehingud Entainiga mõjutaksid MGM Resorts Internationali huve ettevõttes MGM China Limited, kuna me ei usu, et MGM Resorts International sooviks vähendada Macau ekspositsiooni. Pikemas perspektiivis, pärast kontsessioonide pikendamist ja sõltuvalt MGM Resorts Internationali strateegilisest fookusest, näeme Aomen muutub vähem tuumaks MGM Resorts Internationali jaoks. Aomeni valitsuse õnnistusel võib MGM China Limitedi loovutamine olla MGM Resorts Internationali tee, kuid see ei juhtu niipea kõige tõenäolisem, kui üldse. “