Suurepärane Kanada Gaming avab taas 12 kasiinot


Suur Kanada Gaming Corporation (TSX: GC) teatas, et avab 28. septembril 2020 oma kasiinod Ontarios ja New Brunswickis uuesti pärast seda, kui 16. märtsil kinnistutes toimingud peatati, et aidata kaasa COVID-19 sisaldamisele.

Richmondis, B.C. asuv ettevõte avab uuesti oma tegevuse 11 Ontario omadusi septembri viimasest esmaspäevast provintsi osana 3. etapi raamistik majanduse taaskäivitamiseks, mis on tabanud hitt alates sellest, kui Ontario Lottery and Gaming Corporation (OLGC) käskis kõik sealsed kasiinod peaaegu kuus kuud tagasi sulgeda.

Suuniste uuesti avamine:

Ettevõtte sõnul järgib see provintsi suuniseid, mis hõlmavad siseruumides toimuvate kogunemiste piiramist a maksimaalselt 50 inimest ja pole lauamänge võimuud mugavused. ”

Ettevõtte kasiino New Brunswick kasiino avatakse samal päeval ja külalised saavad sellega piiratud olla 25 protsenti võimsusest, samas kui selle kättesaadavus mänguautomaate on veidi üle 50 protsendi ja enamik mugavusi peatatakse.

Nova Scotias, kus juuni keskel kasiinod olid antud taasavamiseks esialgne heakskiit ettevõtluse jaoks jätkab ettevõte enda sõnul koostööd Nova Scotia Gaming Corporationiga ettevalmistuste osas, mis on vajalikud kahe provintsi kinnistu taasavamiseks.

EKr kinnihoidmine:

Vahepeal jäävad Suurbritannia kinnistud Briti Columbias suletuks provintsivalitsuse käsul.

Great Canadian Gaming Corporationi pressiteate (pdf) avalduses Rod Baker, kommenteeris uuesti avamist, öeldes …

“Mul on hea meel, et suudame oma rajatised Ontarios ja New Brunswickis ohutult taasavada, võimaldades meil tuua tagasi igas maakonnas töörühma liikmed.

„Kui see on avatud, saab mängutulu igas jurisdiktsioonis käitamispiirangute tõttu oluliselt vähenenud, ”Jätkas Baker. “Vähendused on eriti olulised meie Ontario kinnisvara puhul, kus 50-külalise maksimaalse piirangu tõttu ei looda ettevõttele olulist rahalist kasu meie 11-st Ontario asukohast.”

“BC-s pole kasiinode taasavamiseks heakskiitu antud ja sellisena jätkab ettevõte oma varade haldamist suletud olekus,” lõpetas Baker.

Suur Kanada:

Ontarios asuv ettevõte Great Canadia asutati 1982. aastal ja haldab 25 mängu-, meelelahutus- ja külalislahkuskeskust Ontarios, Briti Columbias, New Brunswickis ja Nova Scotias. Selle rajatiste hulka kuulub üle 16 000 mänguautomaadi, 575 lauamängu, 71 söögituba ja 500 plussiga hotellituba.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga