Suurendage ette nähtud Jaapani integreeritud kasiinokeskuse lootustandjaid


Jaapanis ja peaminister Yoshihide Suga koalitsioonivalitsus kavatseb lõpuks vabastada lõplikud kriteeriumid nende jurisdiktsioonide jaoks, kes loodavad võita õiguse võõrustada riigi ühte integreeritud kasiinokeskuste kolmikut.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt peaks täna hiljem ilmuma nn põhipoliitika dokument, mis sisaldab olulisi suuniseid kogukondadele, kes soovivad osaleda võidusõidus ühe kolmest tulusast kasiinolitsentsist. Allikas täpsustas, et strateegia esialgne jaanuariväljaanne lükkus edasi altkäemaksu süüdistuste tõttu, milles osales silmapaistev seadusandja Tsukasa Akimoto, samas kui järgmine juulikuu tähtaeg jäi koroonaviiruse pandeemia mõju tõttu vahele.

Põhikriteeriumid:

Allikas teatas siiski, etPõhipoliitikaEelmise aasta septembris välja antud oli välja pannud viis hindamiskriteeriumit et valitsuse valijad pidid arvestama kolme litsentsi võitjate valimisel. Need tingimused sisaldasid väidetavalt seda, et kõik sellised tulevased kasiinoettepanekud olema rahvusvaheliselt atraktiivne ja funktsioon selge kontseptsioon, mis oli konkurentsivõimeline nii suuruse, disaini kui ka kvaliteedi osas.

Muud funktsioonid:

Lisaks nõudele, et kõik tulevased Jaapani integreeritud kasiinokeskused oleksid nõus investeerida suures koguses tagasi oma vastuvõtvasse kogukonda, teatas allikas, et nende esialgsete eeskirjade kohaselt pidi selline areng võtma meetmeid kahjulike mõjude kõrvaldamiseks nagu kuritegevus ja probleemsed hasartmängud, on positiivne majanduslik mõju ja seda juhib finantsiliselt stabiilne ettevõte.

Tulemuste ajakava:

Üks negatiivne külg lõpliku dokumendi „Põhipoliitika” avaldamisega seotud viivituste korral on see, et see on kavandatud taotluste esitamise viimane tähtaeg on nüüd väidetavalt terve aasta tagasi lükatud Juuli 2022. Väidetavalt lubatakse alustada kandidaadikogukondadega, sealhulgas Osaka, Yokohama, Sasebo ja Wakayama prefektuuri esindajad jaanuarist Tokyos föderaalsetele valijatele ametlikud pakkumised kuigi lootused on kadunud, et mis tahes Jaapani integreeritud kasiinokeskus võiks avada juba 2025. aastaks.


tokyoosakayokohamasasebointegrated casino resortwakayama prefecture yoshihide sugabasic policytsukasa akimotocoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga