Suurem kontroll Mashpee Wampanoagi hõimu üle


Massachusettsis on Cedric Cromwell (pildil) teadaolevalt napilt pääsenud vallandatud Mashpee Wampanoag Tribe’i esimehe kohalt, kuna 2600-liikmeline kogukond sai teise föderaalse kohtukutse.

Ajalehe The Herald News pühapäevase raporti kohaselt otsustas Mashpee Wampanoagi hõimunõukogu viie kuni kolme hääletamise ja ühe erapooletu häälega 55-aastase juhi kohalt mitte kõrvaldada ning otsustas ka täielikult järgida viimaseid registreerib Massachusettsi ringkonna Ameerika Ühendriikide ringkonnakohtu taotluse.

Suurem kontroll:

Ajaleht teatas, et Mashpee Wampanoagi hõim umbes kaks kuud tagasi esitati talle esimene föderaalne kohtukutse, mis oli taotlenud mitmesuguseid finantsdokumente, mis on arvatavasti seotud tema jätkuva katsega ehitada välja kavandatud miljardi dollari suurune esimene kuurort ja kasiino. Teine taotlus osana salajastest žürii uurimistest väidetavalt anti välja 10. august ning palub kõiki hõimu kohta käivaid dokumente ja dokumente 2013. ja 2017. aasta volikogu valimised sealhulgas registreeritud valijate täielik nimekiri.

Valimiste päring:

Herald News teatas, et teine ​​kohtukutse, millele kirjutas alla Massachusettsi föderaalprokurör Christine Wichers, lisaks sellele otsib elektroonilist nimekirja inimestest, kes tegelikult hääletasid ka kahel eelmainitud valimisel võistluste lõplikud tõestatud tulemused. Väidetavalt palutakse väidetavalt ka Mashpee Wampanoag Tribe’i aasta rahvaloenduse andmed kümne aasta kohta alates 2011. aasta algusest lisaks saadud kaebuste koopiad kahe rassi või nendega seotud kandidaatide ja kampaaniate kohta.

Partnerluse otsimine:

Lõpuks teatas ajaleht, et teine ​​föderaalne kohtukutse on palunud Mashpee Wampanoagi hõimul esitada prokuröridele oma poliitika ja reeglid kampaania osamakse ja kulude kohta lisaks kõigi kohalike arhitektuuribüroodega sõlmitud lepingute koopiatele Robinson Green Beretta Corporation aastast 2011.

Herald News teatas, et Providence’i peakontor asub Robinson Green Beretta Corporation oli varem kokku leppinud kavandatava First Light Resort and Casino kavandamiseks ja ehitamiseks pärast hõimu kogukonna- ja valitsuskeskuse ehituse lõpetamist 2012. aastal. Ajaleht täpsustas, et firma aitas esindada ka Mashpee Wampanoagi hõimu kasiinoga seotud läbirääkimistel Aasia hasartmänguhiiglase Genting Malaysia Berhadiga, kes pidi juhtima kavandatud rajatist Tauntoni väikelinna lähedal.

Tühistatud tagasikutsumine:

Cromwell oli väidetavalt eelmisel sügisel ootavad ees tagasivalimised pärast pahatahtlike väidete ilmnemist, mis on seotud umbes 500 miljoni dollariga, mida hõim võlgneb Genting Malaysia Berhadile. Kuid see hääletus oli väidetavalt tühistati vaid kolm päeva enne selle toimumist lahkuma vastuoluline esimees ametis.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga