Suurem kontroll Austraalias Crown Resorts Limitedi üle


Austraalias ja Crown Resorts Limitedi litsentsisobivuse uurimise ametlikus uurimises võeti väidetavalt ühe ettevõtte töötajalt tõendeid, mille Hiina ametivõimud arreteerisid 2016. aastal hasartmängude ebaseadusliku reklaamimise eest.

Inside Asian Gamingu pühapäevase aruande kohaselt oli Jason O’Connor (pildil) kasiinooperaatori VIP Internationali tegevjuhina, kuid veetis kümme kuud Shanghai vanglas pärast süüdimõistmist kõrge väärtusega Hiina kodanike ebaseadusliku meelitamise eest välismaale toimumiskohad, mida haldab Crown Resorts Limited.

Vigased prioriteedid:

O’Connor rääkis Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguamet et ta oli enne kinnipidamist väljendanud muret Melbourne’i peakontoris asuva ettevõtte toiduahelas võis asetada kasumi enne töötajate ohutust. Allikas täpsustas, et tegevjuht vabastati lõpuks 2017. aasta augustis, kuid usub ka, et tema tööandjad olidpilgutas silmi„Ohtudele, mis on seotud nende teenuste reklaamimisega Mandri-Hiina potentsiaalsetele klientidele.

O’Connor ütles väidetavalt päringule …

“Ma arvasin, et sel ajal oli midagi lahti ärimahtude ja kasumi vahel suutis meie äriüksus pakkuda oodatule vastavaid tulemusi. “

Varasem hoiatus:

Lisaks. O’Connor tunnistas, et on olnudväga mures2015. aastal 13 Lõuna-Korea kasiinode esindaja sarnase vahistamise kaudu, kuid mõistis, et temaväljakutse veenaks meie meistreid, et neil on vaja oma ootusi leevendada’. Väidetavalt uskus ta, etkonservatiivsed ootusedEi olekshästi vastu võetud”, Kuna Crown Resorts Limited püüdis oma tööleasumise eel hoogustuda 1,5 miljardit dollarit Krooni Sydney areng.

O’Connor selgitas väidetavalt…

Tunnistan esimesena, et jätsime mõne tähelepanuta signaalidest. Ma ei mõistnud täielikult, et Hiina õigussüsteem ei toimi nii, nagu lääne süsteem. “

Asjakohased tegevused:

Siiski ütles O’Connor järelepärimisele, et tema arvates on Crown Resorts Limited, kes vastutab Crown Perthi ja Crown Melbourne’i kinnisvara eest, tegutsenud Mandri-Hiina seaduste piires enne vahistamist kohaliku advokaadibüroo nõuannete põhjal.

Kaugeleulatuv sond:

Uus Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguamet algatas teadaolevalt veebruaris Crown Resorts Limitedi ulatusliku uurimise, et teha kindlaks, kas ettevõte sobib kasiino litsentsi omamiseks selle ehituse all oleva Crown Sydney arenduse eest. See rannal paiknev kinnistu asub Uus-Lõuna-Walesi suurimas linnas peaks külalisi vastu võtma hakkama sel aastal hiljem kuigi uurijad loodavad väidetavalt selle avamise ära hoida, otsustades, kas selle operaator on rikkunud mõnda valitseva Kasiino kontrolli seadus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga