Suurem funktsionaalsus Barclaysilt


Ühendkuningriigis ja Barclays on teatanud uue 72-tunnise blokeerimisvahendi eelseisvast käivitamisest, mis on loodud selleks, et anda klientidele täiendav kontroll hasartmängusaitidele tehtavate kulutuste üle.

Londoni peakontoriga pank teatas reedese ametliku pressiteate vahendusel, et esimene omalaadne süsteem võetakse kasutusele „lähinädalate jooksul“ ja võimaldab kontoomanikel algatada kolmepäevane „jahutamine“. periood, kus kõik nende hasartmängudega seotud tehingud tuleb automaatselt tagasi lükata.

Kohusetundlik kampaania:

Barclays üksikasjalikult, et see hakkas kõigepealt pakkuma patroonidele võimalust blokeerida hasartmängutehingud 2018. aasta detsembris ja et seda võimalust on hiljem kasutatud umbes 570 000 korda sealhulgas mõnel 187 000 korda alates Ühendkuningriigi koroonaviirusega seotud lukustuse rakendamisest märtsi keskpaigast. Hiiglaslik pank teatas ka sellest uus 72-tunnine viivitusfunktsioon olivälja töötatud klientide tagasiside põhjal’Püüdes aidata vastutustundlikke hasartmänge ja peabki olema automaatselt käivitatakse kas kontoomanik peaks kunagi otsustama loobuda selliste tehingute varasemast keelust.

Kasvav rühm:

Sian McIntyre Barclays teatas pressiteatest, et pealegi on tulevane seade kättesaadav filiaalides ja telefoni teel. liitub paljude muude tööriistadega mis juba võimaldavad klientidelkontrollida nende kulutusiKehtestades kulutus- ja väljavõtulimiidid või külmutades nende kaardid, kuineile tundub, et nende kulutused on kontrolli alt väljas. ”

Loe McIntyre’i avaldust …

Otsime alati uusi võimalusi oma klientide toetamiseks ja hõlbustada nende rahanduse haldamist. Klientide tagasiside hasartmängukontrolli kohta näitas, et aitamiseks võiksime olla rohkem ja oleme lahenduse kujundamisel teinud nendega tihedat koostööd. Meie kliendid on meile seda 72-tunnist viivitust öelnud annab neile tõelise mõttepausi ja aitab, kui neil on kiusatus hasartmängude juurde naasta. “


vastutustundlik hasartmäng londonbaar jahutab offsian mcintyres kulutatud piirmääraLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga