Suurbritannia regulaator algatab (iGaming) VIP-mängu raputamise


Ühendkuningriigis ja hasartmängukomisjoni reguleerija on teatanud uute reeglite käivitamisest, mis on välja töötatud selleks, et keelata iGamingi operaatoritel vastutustundetuid VIP-kliendisüsteeme pakkuda.

Organisatsioon teatas ametliku pressiteate abil, et muudetud juhised on osa tarbijakaitse tugevdamise kampaaniast ja need koostati konsultatsioonide käigus pärast korduvate juhtumite ilmnemist, kus operaatorid olid ilmselgelt suutnud kaitsta väärtuslikke kliente. “

Otsustav määratlus:

The Hasartmängukomisjon deklareeris, et see on värske käitumisjuhend peaks jõustuma alates oktoobri viimane päev ja seda kohaldatakse kõigi skeemide suhtes, mis näevad kohaliku litsentsiga iGamingi operaatoritesäilitada või suurendada oma tavaPakkudes harrastajatelekohandatud boonused, kingitused, külalislahkus ja soodusteenus. ”

Karmid tingimused:

Ametiasutus teatas, et tema uusima juhendi sätted näevad ette online-hasartmänguettevõtete nõudmist hoida ajakohaseid tõendeid mis puudutab nende VIP – mängijate identiteeti, rahalisi vahendeid ja ameteid ning pidevalt hindama kas kellelgi selles basseinis on märkehasartmängudega seotud kahjuVõi suurenenud haavatavus. Asutus teatas, et värsked spetsifikatsioonid kohustavad ka selliseid ettevõtjaid kontrollima regulaarselt kogu teavet, mis neile antakse väärtuslike üksikisikute poolt ja harjumuspäraselthasartmängukahjude kontrollimine‘ korras ‘kahjustuse märke. ”

Individuaalne vastutus:

Lõpuks täpsustas hasartmängukomisjon, et muudetud reeglid kohustavad lisaks litsentseeritud iGamingi operaatoreid määrata ametisse juht, kellel on isikliku haldamise litsents kellele tuleb ülesanne anda vastutava hasartmängupraktika järelevalve kui asi puudutab VIP-mängijaid.

Murettekitav hoiatus:

Hasartmängukomisjoni tegevjuht Neil McArthur väitis pressiteate vahendusel, et regulaatori uued VIP-reeglid on osakarmima jõustamise ja nõuetele vastavuse tagamise üldine programmMis on juba kaasanud krediitkaardimängude keelustamise koos täiustatud eeskirjade kehtestamisegaInterneti-vanus ja identifitseerimise kontroll‘ sama hästi kui ‘täiustatud klientidega suhtlemise tavasid. ”

Loe McArthuri avaldust …

„Oleme need uued reeglid kasutusele võtnud tõrjuma väärkasutust VIP-klientide haldamisel ja muuta hasartmängud ohutumaks. Meie jõustamistöös on tuvastatud VIP-skeemide haldamisel liiga palju väärkäitumise juhtumeid ja see on operaatoritele viimane võimalus näidata, et nad suudavad selliseid skeeme nõuetekohaselt kasutada. Operaatorid ei saa meie ootustes kahtleda. Kui olulisi parandusi ei tehta, meil ei jää muud üle kui astuda täiendavaid samme ja keelustada sellised skeemid. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga