Suurbritannia kasiinod, kes soovivad teise sulgemise vältimiseks piirata alkoholi müüki


Suurbritannia kasiinod on pakkunud lõpetada igasugune alkoholimüük, et vältida uut sulgemist, mis võib viia tuhandete töökohtade kaotamiseni. Mänguhoonetes töötab 14 000 töötajat, kes on viimase kolme aasta jooksul andnud riigikassale üle miljardi naela. Kasiinod suleti mõni kuu tagasi, kui COVID-19 pandeemia muutus Ühendkuningriigis probleemiks, ja kardavad nüüd taas sulgemist valitsuse poolt viiruse suhtes kehtestatud viimaste piirangute tõttu.

Uued kohalikud lukud

Järgmisel nädalal on seda oodata Peaminister Boris Johnson kuulutab välja a uus kohalike lukustuste seeria, seatud kolmetasandilises süsteemis. See võib nõuda, et külalislahkustööstuse ettevõtted sulgeksid nädalaid, et proovida nakkuse määra vähendada.

See muudatus toimub varsti pärast seda, kui Šotimaa keskosas suleti külalislahkuse ettevõtted. See hõlmab ka Edinburghi ja Glasgow piirkondi. Kaasas sulgemised on kasiinod. Walesi ja Inglismaa hasartmängurajatised leiavad, et sarnane otsus oleks tööstusele katastroof, kuna nad tunnevad endiselt aasta varasema esimese sulgemise tagajärgi.

Kasiinod avati äsja augustis ja neid on kiidetud Rahvatervis Inglismaa viirusega seotud kvaliteetsete meetmete võtmise eest. Hoolimata sellest tabas vaba aja veetmise ja külalislahkuse ettevõtteid septembris kell 22 õhtul liikumiskeeld, et proovida pidurdada COVID-juhtumite arvu suurenemist.

Alkoholi müük puudub

Et proovida uuesti sulgemist vältida, valmistuvad kasiinod selleks lõpetage alkoholi müümine. Kella 22.00 liikumiskeeld on mängukohtade jaoks juba äri kahjustanud. Kasiinod ei lange kokku baaride ja restoranidega, ettevõtetega, mis on samuti osa keelu osast, kuna nende eesmärk pole alkoholi serveerimine, vaid meelelahutuse pakkumine.

Kihlveo- ja hasartmängunõukogu tegevjuht Michael Dugher kutsub kõiki parlamendiliikmeid üles lobitama valitsust kasiinode töös hoidmise nimel. Dugher ütles, et ministrid peavad mõistma, et kasiinod ei ole „pseudo-ööklubid ega kohad, kus noored joovad”.

Ehkki kasiinod pole sellised kohad, on nad seda nõus vähendada riskitaset alkoholiteenuse peatamisega, kuna valitsuse arvates on see veel üks tegur, mis levikule kaasa aitab.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga