Suurbritannia hasartmängureeglid on ametlikult kehtestatud


Ühendkuningriigis on Lordidekoja komitee kutsunud valitsust üles ametlikult viima läbi mitmeid radikaalseid muudatusi riigi hasartmängumaastikul, sealhulgas selline, mis kehtestaks rangema kontrolli tasuta panuste ja muude selliste boonuste kasutamise üle.

Ajalehe The Guardian teate kohaselt juhib hasartmängutööstuse sotsiaalse ja majandusliku mõju komiteed endine BBC ja ITV boss lord Michael Grade (pildil) ning soovitas ka kehtestada uute võrgumängude ja heade mängude jaoks intensiivse testimise režiimi keeluna mis tahes pealkirjadele, mis osutuvad eriti sõltuvust tekitavaks.

Põhjalikud muudatused:

Ajaleht teatas sellest pinkidevaheline komitee peale selle tegi Ühendkuningriigi valitsusele ettepaneku lõpetada iGaming-firmade laialdane spordi toetamine spordimeeskondadele, näiteks sellistele, kes kuuluvad Premier League ja instituut kohustuslik lõiv sõltuvusvastaste programmide rahastamiseks. Lisaks soovitas keha väidetavalt luua ranged taskukohasuse kontrollid klientidele ja võrgumängude kiiruse vähenemine nagu rulett, et need vastaksid paremini oma maismaal asuvatele kolleegidele.

Ulatuslik uurimine:

The Guardian teatas, et ettepanekud sisaldasid laiaulatuslikku uurimist riigi hasartmänguturu hetkeolukorra kohta, mis viidi läbi pärast paljastust, et kuni 750 000 inimest, sealhulgas umbes 55 000 last võib olla hasartmänguprobleem. Lordide maja väidetavalt lisaks soovitas komitee ümber klassifitseeridarüüstata karbid”Pakutakse videomänguritele vanuserühma hasartmängude ja matkajatena osalemist, et osaleda riiklikul loteriil vanuses 18 aastat.

Kehtetud juhised:

Lord Grade ütles ajalehele väidetavalt, et praegune regulatiivne kord, mida haldab Hasartmängude komisjon läks ‘kohutavalt valeKuna see põhines 2005. aasta õigusaktidel, mis enam ei kehti. Väidetavalt väitis seda 77-aastane mees hasartmängusõltuvused mõjutavad kogu Ühendkuningriigis koguni kahte miljonit inimest ja et ta oli olnudšokeeritud“, Mida pakuvad mõned veebioperaatorid pakkudes”ajend hasartmängude jätkamiseksPotentsiaalselt haavatavatele klientidele.

Teadaolevalt loe Lord Grade avaldust …

Keegi ei ole kõigi hasartmängude keelamise eest, tahame lihtsalt vähendada kahju, vähendada enesetappe, vähendada inimeste kannatusi probleemsete hasartmängude kobestamisel. Me ründame osa turust, mis on väga jubedalt valesti läinud. ”

Märkimisväärne hukkamõist:

Komisjoni läbivaatus ka kritiseeris Digitaalse, kultuuri, meedia ja spordi osakond kuulutades, et sõltuvushasartmängude tekitatud kahjude käsitlemisel on see olnud „harva ennetav ja mõnikord olnud pigem takistav kui reageeriv”. Lisaks kutsus ta valitsust üles suurendada hasartmängukomisjoni 19 miljoni naela (24 miljoni dollari) aastaeelarvet et aidata valvekoeril paremini reguleerida tööstust, mis võtab rohkem kui 11 miljardit naela (13,7 miljardit dollarit) kohalikelt mänguritelt igal aastal.

Normatiivne vastus:

Vastuseks ja hasartmängukomisjon teatas väidetavalt, et see oli „töö parandamise nimelVaatamata alarahastamisele ja kavatseb peagi avaldada meetmeid, mille eesmärk on täiustada olemasolevaid taskukohasuse kontrolle ja tegeleda võrgumängude sõltuvusfunktsioonidega.

Teadaolevalt ütles digitaalse, kultuurimeedia ja spordi osakond ajalehele The Guardian, et see on „täiesti pühendunud inimeste kaitsmisele hasartmängudega seotud kahju riskidest ”ja kavatseb kontrollivad selle üle vaadata Hasartmänguseadus 2005. aastal, et tagada selle olemasolu sobivad digitaalajastule. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga