Suur kümme ja Pac-12 otsustavad NCAA jalgpallihooajad edasi lükata


Sel nädalal tabas spordisõpru suur löök pärast seda, kui Big Ten ja Pac-12 otsustasid oma eelseisva jalgpallihooaja ära jätta. Muidugi on põhjuseks Covid-19 pandeemia. Selle otsusega on nüüd kolmel jalgpalli viiest võimukonverentsist kaks silmusest väljas. Kuigi mängijad, treenerid ja isegi president Donald Trump on öelnud, et kolledži jalgpall peaks toimuma, loobub sügisesest jalgpallihooajast umbes 40% suurematest kolledži jalgpallimeeskondadest.

Otsuse tegemine:

Teisipäeval Suur kümme oli esimene, kes teatas sügisese spordihooaja edasilükkamisest. Nad loodavad, et suudavad teise semestri jooksul mängudest osa saada. Umbes tund hiljem tegi Pac-12 sama otsuse. Kõik selle konverentsi spordialad peatatakse aastani 2021. See hõlmab ka korvpalli.

Pac-12 volinik Larry Scott kommenteeris, et see oli äärmiselt suur probleem raske ja valus otsus mis mõjutab mängijaid, treenerit, administraatorit ja fänni. Pac-12 mõistab, et miski ei kergenda lööki.

Kagukonverents, Atlandi ookeani ranniku konverents ja suur 12 jätkub kõik sügishooajal plaanipäraselt, nagu praegu. Kolledžijalgpallis puudub tsentraliseeritud juhtimisvorm, seega jäetakse iga konverents otsuse tegemiseks iseseisvalt.

Eeldatav kolimine:

Suure Tennise otsus oli ootuspärane, eriti kuna konverentsi treenerid üritasid hooaja eelseisva peatamise vastu tagasi lükata. Treenerid tulid välja ja hakkasid anuma, et oleks rohkem aega alustada või et nad otsiksid sügisel mänge kuskilt mujalt. Reaktsioonile vaatamata liikus konverents edasi.

Kümme suuremat volinikku Kevin Warren kommenteeris, et iga tehtud otsuse keskmeks on õpilassportlaste vaimne ja füüsiline tervis ning heaolu. Pärast arvukaid arutelusid arvasid kümne suure juhid, et on olemas liiga palju ebakindlust jäädes alles meditsiiniliste riskide osas, võimaldamaks õpilassportlastel sügishooajal võistelda.

Nevada spordiraamatud võivad lüüa:

Koos Suur kümme ja Pac-12, Mägi läänes ja Kesk-Ameerika konverents on otsustanud oma hooaja ka edasi lükata. Nevada spordiraamatute puhul on tõenäoline, et kui NCAA jalgpallihooaeg lõpetatakse täielikult.

Kolledži jalgpall moodustab sügisel tehtud spordiennustustest umbes 40%. Spordiraamatud jõudsid juba märtsis tagasi, kui NCAA märtsikuu hullus tühistati. Miljonid kadusid ja see võib juhtuda ka siis, kui NCAA jalgpallikonverentsid ei suuda ikka veel sel kevadel jalgpallimänge pakkuda – neile, kes otsustavad oma hooaega edasi lükata.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga