Super Spade Games läheb otseülekandena koos tarkvaraga Soft2Bet


Kahe uue Euroopa kontori avamisel on kasiino- ja spordiraamatute operaator Soft2Bet teinud koostööd live-edasimüüjate mängude spetsialistiga Super Spade Games.

‍Uues koostöös nähakse Küprose pakkuja enda mitmekesiseid reaalajas edasimüüjate valikuid lisaks erinevate esimese astme tarnijate pealkirjadele, mida täiendab veelgi Super Spade Games tootevalik, mis sisaldab nii traditsioonilisi mänge nagu baccarat, rulett, Dragon Tiger kui ka Lauamängude “digitaalsed iteratsioonid” nagu Teismeline Patti ja Andar-Bahar.

Brändile juurdepääs:

Lisaks saavad mitmed Soft2Beti 17-liikmelisest portfellist koosnevad kasiinomargid, kuhu kuuluvad Wazamba, Rabona, CampoBet ja teised, pakkuja juurdepääsu edasimüüjate elavatele meelelahutusteenustele.

Super Spade Gamingu Albert Climent kommenteeris seotust ametlikus pressiteates, öeldes:

“Soft2Bet on väljakujunenud tööstusharu liider, kellel on: laialt tähistatud tootekomplekt, nii et meil on hea meel, et ettevõte on pardal.

“Meie tipptasemel live-kasiino võimalused annavad tugeva täienduse Soft2Beti tunnustatud kataloogi ja oleme kindlad, et need saavad selle klientidega hakkama.”

ELi kasvav kohalolek:

Nikosia peakorteri ettevõtte uusim partnerlusleping laiendab veelgi selle kiiresti kasvavat ülemaailmset jalajälge, kuna see tegutseb MGA, SGA ja Curaçao litsentside alusel ning kavatseb tagada ELis täiendavad sertifikaadid.

Soft2Beti tegevjuht, Boriss Chaikin, ütles …

„Super Spade Games muljetavaldavad live-edasimüüjate võimalused sobivad ideaalselt meie maailmatasemel kasiinopakkumisega ja me ei kahtle, et selle sisu võetakse vastu väga paljude mängijate poolt.

“Nagu Soft2Bet jätkab oma käivitamist ambitsioonikas äriline teekaart, ootame viljakaid suhteid oma uute partneritega. ”

Uued kontorid ja uus kaubamärk:

Nagu mainitud, tuleb uus partnerlus kanda juhtiva arendaja poolt mais avaldatud teatega kahe uue kontori kohta Lissabon ja Belgrad, osana ettevõtte osalisest ümberpaigutamisest oma senistest Bulgaaria, Malta ja Küprose asukohtadest.

Kolimine järgneb Soft2Beti uue liitmisplatvormi turuletulekule, FEZbet, mis pakub juurdepääsu spordile ja virtuaalsed spordimudelid, kasiino ja live-kasiinos ning pakub ainulaadset mängimist.

Teenpatti 20-20 käivitamine:

Samal ajal käivitasid hiljuti Super Spade Games Teenpatti 20-20, Aasia mängude kogukonna ühe populaarseima mängu versioon. Mängijate vastu mängitud versioon seda võimaldab piiramatu arv mängijaid osaleda hasartmängude kaardimängus, mis pärines Indiast.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga