Suncity Groupi jaoks on pettumuslik taastumine


Aasia junketioperaatori Suncity Groupi Macau äriüksus on teadaolevalt endiselt aeglaselt taastumas eelmise aasta koroonaviirusega seotud katkestustest, kuna VIP-kiibide üldine maht on praegu umbes 20% pandeemiaeelsest tasemest.

GGRAsia aruande kohaselt on see Hongkongi peakontoris asuva finantsteenuste hiiglase Goldman Sachs Group Incorporated filiaali arvamus pärast detsembrit, kus kogu Macau hasartmängutulude kogutulud vähenesid aastaga 65,8%, et umbes 978,75 miljonit dollarit.

Radikaalne reljeef:

Kuuldavasti teatas finantsasutus sellest Suncity GroupVIP-i poole suunatud äri olimaha jääma‘ üleüldine Macau turul oma eelseisvate broneeringutega Hiina uus aasta pidustused onsuhteliselt kerge.“Panga oma Carrie Jiang, Simon Cheung ja Alfa Wang väidetavalt väitis ka see, et junket-ettevõtte pandeemiajärgne taastumine “on seni olnud ootuste taga“praegusega”pehmed turutingimusedaastal ” Austraalia ja Lõuna-Korea samuti rohkem kohalikke ruume, sealhulgas Pariisi Aomeni kinnisvara ruume Las Vegas Sands Corporationi alluvalt Sands China Limited.

Kuuldavasti luges Jiangi, Cheungi ja Wangi analüüsi…

“Üldiselt on Suncity Group seda meelt Aasia VIP-mängude turg võtab aega ja taastub ainult järk-järgult. ”

Ainulaadne olukord:

The Ettevõte Goldman Sachs Group analüütikud väidetavalt selgitas lisaks, et Suncity Groupi oma VIP-mängurite sihtturg sai oluliselt haiget möödunud veebruaris asutatud Macau kasiinode 15-päevase seiskamise teel pärast seda, kui endine Portugali anklav registreeris oma esimesed koroonaviiruse juhtumid. Nad kuulutasid, et reisikeeldude ja sotsiaalsete distantseerimisprotokollide hilisem kehtestamine on omatagasitulek üsna tülikas‘linna, kuigi olukord oli selline augustis veidi leevenenud pärast seda, kui kohalikud ametivõimud hakkasid Mandri-Hiina elanikele grupireiside ja individuaalse külastuse skeemi (IVS) viisasid uuesti välja andma.

Tulevane lähenemisviis:

Vaatamata kõigile neile raskustele oletasid analüütikud väidetavalt, et Suncity Groupil onpole kavatsust“oma strateegia muutmine”järgmise kahe kuni kolme aasta jooksul laieneb välisturgudele“selle ehitamise kaudu”oma integreeritud kuurordid kogu Aasias väljaspool Macaot“. Need projektid väidetavalt hõlmavad Venemaapidevalt kasvav Tigre De Cristali koht lisaks 4 miljardi dollari suurusele Hoiana arendusele kesklinnas Vietnam, mille hiljuti toimus esimese etapi ametlik pidulik avamine aasta teise pooleni.


australiarussiasouth koreavietnamsuncity grouptigre de cristal pariisi macaohoianacoronaviruschip volumecarrie jiangsimon cheungalpha wang