Suncity Group Holdings Limitedi oluline samm


Aasia junket behemoth Suncity Group Holdings Limited teatas teatavasti tehingu lõpuleviimisest, mille kohaselt maksis ettevõte umbes 160 miljonit dollarit, et omandada veel 41,69% osalus Venemaa kasiinooperaatoris Summit Ascent Holdings Limited.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt oli Hongkongi börsil noteeritud ettevõte varem investeerinud Tigre de Cristali kinnisvara taga olevasse operaatorisse 27,97%, kuid on nüüd näinud seda huviraket kuni domineeriva osaluseni 69,66%. Allikas täpsustas, et viimase aktsiate emissiooni kiitsid aktsionärid heaks eelmisel kuul ja see tähendab, et Summit Ascent Holdings Limitedit peetakse edaspidi tütarettevõtteks, kelle finantsaruanded on konsolideeritud emaettevõtte suuremate tulemustega.

Venemaa asjakohasus:

Samuti loetletud Hongkong börs, Summit Ascent Holdings Limited ise omab väidetavalt 60-protsendilist osalust ettevõttes, mis opereerib 121-toalist Tigre de Cristali, Oriental Regent Limitedja oli kuni 2018. aastani Macau kasiinohiiglase taga oleva mehe kontrolli all Melco Resorts and Entertainment Limited, Lawrence Ho Yau kops.

Kiiduväärt plaan:

Alvin Chau Cheok Wa, Esimees Suncity Group Holdings Limitedkuulutas teadaolevalt, et onpõnevil, kui näete teist toimivat integreeritud kuurorti“tõi hoolimata oma ettevõtte ärikatte alla”mitteoptimaalne ettevõtluskeskkondpõhjustas käimasolev koronaviiruse pandeemia. Lisaks tunnistas ettevõtja väidetavalt olevathämmastunud otsusekindlusest“oma ettevõttest, et laiendada oma kohalolekut kogu Aasias ja muuta see”juhtiv integreeritud kuurordioperaator ja arendaja. “

Teatavasti luges Chau avaldust…

“Ärimehena usun operatiivsesse arvestusse. The vastupanuvõime kohalikes Venemaa massi- ja teenindusettevõtetes isegi koroonaviiruse ajal, lisaks võivad Suncity Group Holdings Limited meelelahutusalased oskused kokku sulanduda ideaalne jook tulevase edu saavutamiseks. Kasutame Vladivostoki lähedust turismiturgudele, näiteks Lõuna-Korea ja Jaapan nende turistide jaoks kohandatud rajatised. Kuna rohkem Suncity Group Holdings Limitedi integreeritud kuurorte on teel, olen selles veendunud meist saab Aasia integreeritud kuurordimaastiku kõige ikoonilisem meelelahutusnimi. ”

Laienemisharjutus:

Asub Venemaa kasiinosõbralikus Primorye integreeritud meelelahutuskeskuse tsoonis. Tigre de Cristal avati väidetavalt 2015. aastal sadamalinnast Vladivostokist umbes 30 miili põhja pool ja seal on ligi 70 mängulaua kõrval suur kasiino, kus on üle 760 mänguautomaadi. Väidetavalt osaleb Siberi toimumiskoht eeldatavasti 200 miljoni dollari laiendamise plaanide läbivaatamisel kahekordne oma mängupõranda suurus lisades samal ajal mitmeid peresõbralikumaid mugavusi, nagu sise rannaklubi ja konverentsiruumid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga