Suncity Group Holdings Limited, et saada rohkem investeerimisraha


Aasia kasiinohaldusettevõtte peamine investor Suncity Group Holdings Limited on teadaolevalt kandnud aktsionäride laene umbes 500 miljoni dollari väärtuses püsiväärtpaberitesse, millel puudub tähtpäev.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt kuulutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte, et Alvin Chau (pildil) kolimine võimaldab tal “vähendada oma võlakohustuste suhet, laiendada kapitalibaasi ja parandada netovara positsiooni” ning tähistab ” tugev enesekindlus ”, et tema suurimat toetajat ei muretse oma maksevõime pärast.

Pikaajaline päästerõngas:

Inside Asian Gaming teatas sellest Suncity Group Holdings Limited on dünaamilise operaatori avalik sektor Suncity Group ning teostab järelevalvet selle ettevõtte tegevuse ja juhtimise üle, samuti mitmesuguseid ettevõtte enda huve Macaus ja Mandri-Hiinas. Allikas täpsustas, et äsja loodud püsiväärtpabereid emiteeriti eile, ning lisaks sisaldab see diskretsiooniõiguse võimalust, mis ei nõua ettevõttelt intresside ja põhiosa maksete tegemist vähemalt vähemalt 2030. aastani.

Täiendav turvalisus:

45-aastane Chau on Suncity Group Holdings Limited esimees ja väidetavalt on ta ka kohustunud pakkuma Hongkongi peakontorile kuni Tema enda taskust 775 miljonit dollarit täiendavate püsiväärtpaberite vormis. Inside Asian Gaming teatas, et neid lisavahendeid kavatsetakse kasutada ettevõtte ehitamisel olevate integreeritud kasiinokeskuste kuurordiprojektide rahastamiseks Vietnamis, Venemaal ja Filipiinidel.

Chau kuulutas teadaolevalt …

Suncity Group Holdings Limited sõidab integreeritud kuurordi arendamise kiirel teel. Ma saan täiesti aru, et selline kiire kasvuga ettevõte vajab laienemiseks palju raha. Suurima aktsionäri, suurima võlausaldaja ja Suncity Group Holdings Limited esimehena, Sukeldun hea meelega oma taskutesse, et selle laiendamine jätkuks. Toetan täielikult Suncity Group Holdings Limitedit ja olen kindel, et sellest saab peagi üks Aasia kõige integreeritud kuurortide kõige püüdlikumaid juhte. ”


venemaalased Filipiinidmaakusinavietnamjunketsühiskontserni osalused limitedalvin chauLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga