Starz Megaways (videopesa) ettevõttelt Pragmatic Play Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Pragmatic Play Limited on teatanud, et tema videolõikude portfelli, millel on rullide modifitseerimine Megawaysi mehaanik, on suurendatud tänu uue kuuereelise Starz Megawaysi avanemise turuletoomisele.

Sliema peakontoris asuv ettevõte kasutas kolmapäeval ametlikku pressiteadet, selgitades, et uus videopesa on uusim Austraalia kaasmaalase Big Time Gaming’i Megawaysi uuenduste tutvustamiseks pärast seda, kui umbes kuus nädalat tagasi debüteeriti oma suure Rhino Megawaysi tiitel.

Astronoomiline meelelahutus:

Pragmatic Play Limited kirjeldas mobiilisõbralikkust Starz Megaways kui selle ‘uusim tähtedevaheline pesa, Mis kasutab Megaways mehaanik, etsüttige rullidJa esitleda huvilisi koos kuni 117 649 betwayt. Arendaja täpsustas, et kosmoseteemalist pealkirja saab nautida paljudes veebikasiinodes, sealhulgas Kerching.com, SlotsMagic.co.uk ja VideoSlots.com ja peale selle on see koos eeterliku heliriba, viie kalliskivisümboli ja täheteemalise loodusliku ikooniga.

Boonus kullaauk:

Melissa Summerfield, Pragmaticu kommertsjuht Esitage piiratud arvu, kasutati pressiteadet, et hääldada, et Starz Megaways mängud algavad kuue-seitsme ruudustiku kuvamisega, mis on varustatud planeedid, ehted ja tähtkujud. Ta teatas, et videomängusaitide mängijatele esitatakse seejärel väljakutse koguge vähemalt kolm lõõskavat päikese hajumise sümbolit et pääseda sinna tasuta spinni boonusvoor kus auhinnad, mille väärtus on kuni 10 000 korda, ootavad neid, kellel on õnn täita terve rull kleepuvate metsikutega.

Loe Summerfieldi avaldust …

„Meil on hea meel tutvustada oma portfelli uusimat täiendust Starz Megaways. Põneva seadistuse, detailse mängu ja suure võidupotentsiaaliga, see on mõeldud mängijate eemaldamiseks sellest maailmast. Meie partnerlus Suur aeg mängimine on juba Great Rhino Megawaysi turuletoomisega vilja kandnud ja meil on hea meel jätkata selle uue mänguga edu. ”


australiavideo pesa suur aeg gamingvideoslots.compragmaatiline mäng piiratudmegawaysmelissa summerfieldgreat rhino megawaysstarz megawayskerching.comslotsmagic.co.ukLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga