Star Sydney on nüüd ainult liikmetele mõeldud kasiino põrand


Kooskõlas uute COVID-19 piirangutega, mille Uus-Lõuna-Walesi (NSW) peaminister Gladys Berejiklian kuulutas välja kuu alguses, on Austraalia hasartmängu- ja meelelahutusettevõte Star Entertainment Group (ASX: SGR) oma lipulaevakasiinos Star Sydney rakendanud uusi toimimisprotseduure. .

Brisbane’i peakontori ettevõtte Austraalia väärtpaberibörsi (ASX) teadaande kohaselt (pdf) kõrge väärtusega patroonid saavad eelisjuurdepääsu ja et “mitu eraldi ala, mis kasutavad üle 20 000 ruutmeetri kasiino põrandapinda” 25-aastases saalis on nüüd eraldatud erinevad tsoonid järgimaks reedest, 24. juulist 2020 kehtima hakanud uusi piiranguid.

Ainult liikmetele juurdepääs:

Kasiino veebisait teatab „kasiino põrandale pääsevad ainult Täheklubi liikmed alates 7. juuli reedel, 24. juulil, ”Samal ajal kui“ restoranid ja hotellid on endiselt kõigile avatud. ”

Viimane meede saabus peaaegu neli nädalat pärast seda, kui NSW leevendas koroonaviiruse piiranguid. Kuid hiljutiste viirusepuhangute tõttu Austraalia kaguosas, kus viimase nädala jooksul on teadaolevalt esinenud umbes 82 uut haigusjuhtu, laiendati pubidele kehtestatud piiranguid nüüd külalislahkusele, sealhulgas kasiinodele.

Pingutuste minimeerimine:

Varasema teadaande ajal ütles peaminister Berejiklian, et siseruumides on oht, etsuper viiruse levikut”Minimeeritakse meetmete abil, mis avaldavad survet ka tervishoiuasutustele ja toimumiskohtadele, vähendades inimeste arvu, keda neil oleks vaja jälgida.

Selle peamine mängukorrus oli alles äsja taasavatud a Maksimaalne mahutavus on 5000 1. juulil, saabus Austraalia suuruselt teise kasiino teade ASX-i kaudu. Ja soovitas seda vastavalt NSW valitsuse viimastele juhistele Rahvatervis (kogumise ja liikumise piirangud COVID-19) (korraldus nr 4) muutmise korraldus (nr 2), iga eraldatud alad kasiinos peetakse maksimaalselt 300 patrooni, koos segamine keelatud eri piirkondadesse kogunevate patroonide poolt ja minimaalselt 4 ruutmeetri vahemaa inimese kohta.

Maksimaalne mahutavus:

Uute nõuete täitmiseks kohandab The Star Sydney ka oma töötajate arvu.

Lisaks märkis ettevõte, et „nagu varem avalikustatud, 19. – 30. Juunini 2020 umbes 900 patrooni külastusmahuga, olid päevased mänguautomaatide ja laua mängude keskmised mahud võrreldavad 1H FY2020 eraviisiliste mängutoa tasemetega”.

Pokkeri tühistamine:

Eelmisel nädalal kuulutas Star Entertainment Group välja ka kõigi sularahamängude ja turniiride tühistamine oma kasiino lipulaeva pokkeritoas ülejäänud 2020. aastani, koos metsikult populaarse WSOP Sydneyga.

Star Pokkeri sotsiaalmeedia kanalitesse postitatud avalduses ütles ettevõte, et…

“Star Pokkeri sularahamängud ja turniirid on edasise teatamiseni tühistatud.

“Vabandame ebamugavuste pärast ja täname kõiki mõistva suhtumise eest.”

Star Sydney pressiesindaja kinnitas allikale väidetavalt, et WSOP Sydney, mis algselt oli kavandatud novembri lõpus, oli „tõhusalt ootele määramata ajaks kuni piirangute vajalik leevendamine pakub võimalusi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga