Star Entertainment Group Limited väldib ujukeid Uus-Lõuna-Walesis


Austraalias on The Star Entertainment Group Limited järginud väidetavalt konkureerivat kasiinooperaatorit Crown Resorts Limited, nõustudes lõpetama junkettevõtted, et meelitada oma Uus-Lõuna-Walesi kinnisvarasse väärtuslikke välismängijaid.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt toimub kolimine Brisbane’i peakontorist veidi üle nelja kuu pärast seda, kui Crown Resorts Limited’ile keelduti uue Crown Sydney arenduse jaoks mängulitsentsist, kuna tekkis mure, et see võis olla kaasosaline surmas rahapesuga seotud õigusrikkumistest, mis on seotud selliste junkide enda kasutamisega. Allikas täpsustas, et seda Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguameti litsentsimisotsust võib enne aasta lõppu uuesti läbi vaadata, kui operaator on rakendanud mitmeid endise Uus-Lõuna-Walesi juhitud sõltumatu uurimise soovitusi. Riigikohtu kohtunik Patricia Bergin.

Liitmise toiming:

Star Entertainment Group vastutab Queenslandi The Star Gold Coast ja Treasury Brisbane kohtade, samuti The Star Sydney ettevõtte eest Uus-Lõuna-Walesis ning väidetavalt esitas esmaspäeval ettepaneku, mis näeks selle ühinemist Crown Resorts Limited selleks, et anda talle viies riigis kuue kinnisvara üle kohene kontroll. Sydney börsil noteeritud ettevõte tegeleb väidetavalt ka umbkaudse kulutamisega 2,3 miljardit dollarit et tuua kasiino Queen’s Wharf Brisbane’i arendusse, millele ehitatakse 23 aakri suurune krunt jõeäärset maad Austraalia suuruselt kolmanda linna keskuse lähedal.

Topeltmääramine:

Paljastus, mille kaks kasiinooperaatorit väidetavalt teatas Uus-Lõuna-Walesi sõltumatu alkoholi- ja hasartmänguameti esimees, et riigi rahvarohkeim riik on junkette vältinud. Philip Crawfordpressikonverentsil, et arutada Crown Resorts Limitediga regulatiivset arengut. Väidetavalt tähendab see samm seda, et Uus-Lõuna-Wales on järginud Lääne-Austraaliale selliste ettevõtete täielikku keelustamist, mis reklaamida ülemeremaade kasiinosid jõukatele mänguritele samal ajal käsitledes sageli nende isikute reisi-, majutus- ja välismaiste pangandus- või krediidivajadusi.

Kahjulik sõltuvus:

Küsimusele, kuidas selline keeld võib mõjutada Crown Resorts Limitedi 1,5 miljardi dollari suurust tulevast kasumlikkust Kroon Sydney kinnisvara, teatas Crawford väidetavalt, et see onäriplaani küsimus, mis ei kuulu minu pädevusse“. Siiski kinnitas ta väidetavalt, et operaatoril oliloobus oma VIP-programmist täielikult“ja uurib nüüd võimalusi, kuidas areneda ilma, et temast liiga palju sõltuks”rahvusvahelised külalised“.

Crawford teatas väidetavalt…

“Selle restoranid ja baarid on avatud ja inimesed ütlevad mulle, et nad õitsevad kuid neil on oma ärimudel ja nad teevad oma numbreid ning nad peavad seda edasi hindama. Olen aru saanud, et VIP-programm Crown Resorts Limited oli kadunud. ”


krooni kuurordid piiratud uus Lõuna-Walesi osariik