Stanley Ho Hung Sun suri 98-aastaselt


Väidetavalt suri üks Hong Kongi haiglas 98-aastaselt Hong Kongi haiglas üks võtmeisikuid, kes vastutab Aomeni maailma esilinastuse kasiino levialaks muutmise eest, Stanley Ho Hung Sun (pildil).

GGRAsia ja Inside Asian Gaming teadete kohaselt sündis Ho 1921. aastal Suurbritannia kontrollitud Hongkongis ja alustas oma ärikarjääri Teise maailmasõja ajal, kaubeldes hädavajalike kaupadega kodulinna vahel, mis oli seejärel Jaapani vägede poolt okupeeritud, ja neutraalne Aomen.

Sõjajärgne tähtsus:

GGRAsia teatas, et Ho asutas seejärel petrooleumi hulgimüügiettevõtte ja sai sellest kasu kogu piirkonna läbimisel sõjajärgne ehitusbuum. Väidetavalt kasutas ta osa oma uutest rikkustest asutamiseks Turismo ja Aomeni Diversoes (STDM) aastal 1962, enne kui võitis kõigi kasiinohasartmängude korraldamise monopol Aomenis.

Kasulik pärand:

Teadaolevalt on selline olukord kestis kuni 2002. aastani ja nägi, et STDM oma SJM Holdings Limited järeltulija kaudu kasvas üksuseks, mille eelmine aasta kasum oli umbes 411,9 miljonit dollarit omandi kaudu 22 Aomeni 41 kasiinost, mille hulka kuulub ikooniline lootosekujuline kasiino Grand Lisboa. Ehkki see Hongkongi nimekirja kantud ettevõte on nüüd vaid üks kuuest endise Portugali enklaavi litsentseeritud ettevõttest, suutis ta hankida 14,1% kohaliku turu hasartmängutulust sealhulgas 10,4% -line osa oma tulusast VIP-ärist.

Mõjutav isik:

Ho ametlikult pensionil alates kasiinoärist 2018. aastal kuigi väidetavalt loobus ta pärast praktiliselt üheksa aastat varem praktilisest kontrollist kolme ajuoperatsiooni läbimine pärast kukkumist tema Hongkongi elukoha vannitoas. Sellegipoolest täpsustas allikas, et endine magnaat jäi väidetavalt oluliseks kujuks kui tema 17 lapsest kolm, Pansy Ho Chiu kuningas, Daisy Ho Chiu Fung ja Lawrence Ho Yau kopsjätkas kõrgemate ametikohtade taotlemist vastavalt Macau kasiinooperaatorites MGM China Holdings Limited, SJM Holdings Limited ning Melco Resorts and Entertainment Limited.

Lisaks ulatub Ho pärand Macau kasiinotööstuses kahele tema neljast konsortsiumist Ina Chan Un Chan ja Angela Leong Keil töötab praegu SJM Holdings Limited tegevdirektorina, kes vastutab lisaks oma alluvuses oleva Estoril-Sol SGPS SA kaudu hasartmängusõbralike mängukohtade eest Portugali Lissaboni, Estorili ja Povoa de Varzimi kogukondades.

Filantroopia edendamine:

Ho esitati koos Nägemise auhind aasta väljaandes Globaalne mängude näitus (G2E) Aasias ja kasutas oma vastuvõtmiskõnet, et kuulutadamängimine ei tohiks kunagi olla võit-kaota-pakkumine. ” Väidetavalt oli hobusejooksu ja ballisaalide tantsimise fänn heatahtlik filantroop ning väidetavalt kasutas ta oma aadressi ka selleks, et ülistama ettevõtte sotsiaalse vastutuse voorusi.

Ho teadaolevalt kuulutas …

“Ühiskonnast ühiskonnani. See on minu pikaajaline visioon. Ehkki ma pole mängujuht, kihlusin sellega see on üks parimaid panuseid, mida saate teha. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga