Stakelogic suurendab oma (videopesa) olekut uute pealkirjadega Dragons ja Magic


Hollandi veebikasiinomängude arendaja Stakelogic teatas, et jälgis just oma Gods of Deathi videopilu aprillikuu esitlemist, viies esilinastus oma uue viie rulliga Dragons ja Magic uuenduse.

Eindhoveni peakontor kasutas 26. juuni ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim 243-viis-kuidas-võita videolint pakub huvilistele võimalust “saada võluriteks ja rännata läbi pimeda ja salapärase metsa”, lootes avastada “aardeid ja suured võidud ”.

Hirmutav maastik:

Stakelogic kuulutas, et selle kolmerealine Draakonid ja maagia viib mängijad “salapärasele tule-, jää- ja mürgiste draakonite maale”, kus nad saavad panganduse lootuses paljastada metsikuid, kordistajaid, tasuta keerutusi ja laiendavaid rulle.suured, mega ja hullumeelsed võidud”. Arendaja täpsustas, et pealkiri lisaks pakub 50 tasuta keerutust laienevatel rullidel kellelegi, kellel on õnn koguda vähemalt kolm hajumist.

Kasumivõimalused:

Stephan Van Den Oetelaar, Tegevdirektor Stakelogic kasutas pressiteadet, kinnitades, et mobiilisõbralikud Dragons and Magic on lisaks „haakinudOma ettevõtte Super Stake süsteemi, mis võimaldab mängijatel seda teha kahekordistada nende osalus „Vastutasuks võimaliku täiendava lisaboonuse saamiseks alusmängu ajal”. Ta selgitas, et seda videopesa uuendust näeb hiljem Draakoni silmad sümbolid valavad rullidele tulepallid ja looduslikud ikoonid, et võimaldada konkurentidel eemaldada madalama maksumusega sümbolid ja hõlpsamini kindlustada võidukombinatsioonid.

Loe Van Den Oetelaari avaldust …

“Dragons and Magic abil oleme võtnud populaarse slotimängu ja andnud sellele stakeloogilise puudutuse looma tõeliselt haarav mäng. See on saavutatud lisades palju funktsioone, mis pakuvad suurt võidupotentsiaali hoides mängijaid iga keerutusega oma istme serval. Draakonid ja maagia on olnud tõeline meeskonna pingutus alates disainilahendusest kuni matemaatika ja mehaanikani ning tutvustab meie andeid ja oskusi kui turu juhtiv mänguautomaatide arendaja. ”


video slotstakelogicstephan van den oetelaarsuper deadgrags of deathdragons and magicdragon eyesLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga