Stakelogic omandab Ühendkuningriigi veebimängude stuudio


Hollandi online-kasiino sisulooja Stakelogic BV näib olevat ostuhulluses, olles teatanud Briti stuudio Hurricane Games ülevõtmisest pärast Serbias asuva mänguautomaatide arendaja Smart & Applied omandamist 4. juunil 2021.

Tehingu tingimuste kohaselt Stakelogic säilitab Nottingham City peakontoriga pakkuja meeskonna omandamise järgselt ning tal on „loominguline ja tehniline vabadus mänge arendada ja kujundada”. Orkaanimängud saavad samal ajal ära kasutada Stakelogicu professionaalsete disainerite, arendajate, matemaatikute, turundajate jms rühma toetust.

Greenlogicu partner:

Madalmaades asuv ettevõte näeb strateegilist sammu, mille kohaselt kiiresti arenev arendaja ütleb, et “meie sisemised arendusvõimalused tõstavad uuele tasemele”.ideaalne omandamise sihtmärk, Kuna ta oli Greenlogicu partnerprogrammi kaudu „tihedalt koostööd teinud” Suurbritannia stuudio ja kogenud meeskonnaga.

Stakelogic omandas eelmisel reedel samuti osa oma kasvu- ja täiustamispüüdlustest Belgradis asuva peakontori Smart & Applied, mille asutas Igor Marinkovic 2013. aastal mängude arendamise stuudiona. Ülevõtmisele järgnesid stuudio omad kaubamärgi muutmine Stakelogic Serbiasse.

Stakelogicu tegevjuht Stephan van den Oetelaar ütles, et omandamine arendab oma ettevõttesisest arenguvõimet võimaldab neil regulaarselt “kasvada tempos, pakkudes samal ajal ka uut, põnevat sisu” oma operaatori partneritele.

Tegevjuht selgitas ettevõtte pressiteates, et Hurrican Games oli üks esimesi stuudioid, kes liitus oma kaubamärgiga Greenlogic Programmiga, nii et neil on “palju kogemusi selle uskumatu andekusega meeskonnaga töötamisel, et luua mänge, mis paistavad silma operaatorifuajees ja pakkuda paremat mängijakogemust. ”

Ta tervitas orkaanimänge Stakelogicu perekonnas ja ütles, et ootab põnevusega, millal „mõned tõeliselt erilised teenindusajad“ oma tootmisliinilt „järgnevatel kuudel ja aastatel” lahkuvad.

2014. aastal loodud kontorid Hollandis, Maltal, Ukrainas ja Mani saarel on Stakelogic teinud kiire töö, saades üheks kõige nõudlikumaks iGamingi arendajaks turul. Ainuüksi 2020. aastal on firma oma kaubamärgi poolest tuntud Superpakk ja Mega superpakk funktsioone, välja 48 klassikalist ja kaasaegset videomängu.

Nendel hasartmängulitsentsidel ja mängudel, mis on sertifitseeritud enam kui 15 jurisdiktsioonis, sealhulgas Rumeenia, Malta ja Suurbritannia peamistel turgudel, on arendaja mänge üle 500 valdkonna juhtiva operaatori üle kogu maailma.

Partneri eelised:

Hurricane Games’i tehnikadirektor Andrew Fraser ütles ka viimast tehingut kommenteerides…

“Stakelogic on olnud oluline meie praeguses tõusus ja mul on hea meel selle omandamise kaudu mõlema stuudio vahelisi suhteid veelgi tugevdada.”

Ta lisas, et neil “on mõned uskumatud kontseptsioonid“Ja nüüd, kui nad” on osa Stakelogicu perekonnast, on ressursse nende ellu äratamiseks ja kõigi meie tiitlite parima mängijakogemuse pakkumiseks. “

Uued teenindusajad:

Omandamine jälgib tihedalt ka kuue uue Stakelogicu tiitli, sealhulgas ka kõige uuema, Sea Godi, turule toomist. Kommilinkide Bonanza, Ultra Jokerja Super metsik lõhkaja millest igaüks töötati välja koostöös Hurricane Gamesiga programmi Greenlogic raames.