Stakelogic nõustub sisutehinguga iSoftBetiga


Hollandi online-kasiinomängude arendaja Stakelogic on teinud iSoftBetiga koostööd tehingus, mis näeb selle sisu kättesaadavaks veelgi rohkematele reguleeritud turgudel tegutsevatele mängijatele ja suurema hulga operaatoritega.

Sisu levitamise lepingu tingimuste kohaselt on Eindhoveni peakontoriga ettevõtte tipptasemel online-kasiinomängud nagu Rambo, The Expendables Megawaysja möirgav 20ndate teemaline mäng Flappers on ligipääsetav iSoftBeti toega operaatoritele sellistel turgudel nagu Portugal, Rumeenia ja Ühendkuningriik.

Stakelogicu tegevjuht, Stephan van den Oetelaar, kommenteeris hiljutist sidumist ettevõtte pressiteates, öeldes …

„ISoftBet on täpselt see, mida me turustuspartnerilt otsime, ühendades tipptasemel platvormi mainekate operaatorite võrguga, mis on suunatud reguleeritud turgudele kogu maailmas.

“See partnerlus saab laiendage oma haaret veelgi operaatorite ja mängijate seas ning see on tohutu edu nii Stakelogicule kui ka iSoftBetile ja selle partneritele. “

Samuti kuulub lepingu osana Stakelogicu kogu mänguportfell ettevõtjatele Suurbritannias asuva veebi- ja mobiilikasiinotarkvara pakkuja uuendusliku vormi kaudu. Mängu liitmise platvorm (GAP) koos oma partneritega, näiteks võrgumänguoperaator NetBet, saavad käivitamisel kohe juurdepääsu uutele väljaannetele.

Samuti kommenteerides uut partnerlust, iSoftBeti kommertsdirektor, Michael Probert, lisatud …

„Pakume veebikasiinosid kiirelt, ühekordne integratsioon enam kui 70 valdkonna juhtivale võrgu- ja mobiilimängutarkvara pakkujale ning Stakelogicu mängud annavad suurepärase täienduse meie silmapaistvale GAP-platvormile, mis pakub klientidele tõeliselt maailmatasemel sisu. “

iSoftBet on litsentsitud 17 reguleeritud turul kogu maailmas ja pakub valdkonna juhtivatele kaubamärkidele nagu Ainsworth, Amatic ja Scientific Games suurepärase kvaliteediga kasiinomänge ja ülim kiirus turule GAP-i uuenduste kaudu.

Platvorm on komplektis üle 150 hittiitli, enam kui 8000 mängu 70 juhtivalt mängutarnijalt, lisaks põhjaliku live-kasiino, kraapekaardi ja virtuaalsete mängude terviklikule pakkumisele ning komplektile mängimise tööriistad (iNgame) ja kaasamislahendused hoiavad mängijaid loovalt motiveeritud ja motiveeritud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga