Stakelogic kuulutas välja uue Cleopatra raamatu taaskäivitamise Super Stake’iga


Book of Cleopatra on populaarne online mänguautomaat, mille on välja töötanud Stakelogic. Kuna mäng oli selline hitt, otsustas arendaja selle uuesti käivitada, seekord rullidele lisatud Super Stake funktsiooniga. Uuendatud versioon pakub nüüd sama suurepärast tegevust, kuid uue mängija kogemusega!

Uue mängu üksikasjad:

Mängijad, kes keerutavad rulle sees Kleopatra raamat saavad juurdepääsu täiendavate keerutuste, ekstra keerutuste, Super Stake ja Gamble Extra keerutuste sisselülitamisele. Kolm või enam Wild Scatteri sümbolid käivitab täiendavad keerutused, mängijad pääsevad juurde 10 mängu! Seejärel mängitakse keerutusi spetsiaalsetel rullidel, kus sümbolid laienevad, et veelgi suuremat võidupotentsiaali pakkuda.

Koos Superpanuse funktsioon mänguautomaadi osas saavad mängijad väärtuslike võidukombinatsioonide saamiseks võimaluse oma panuse kahekordistada. Selles voorus leiavad mängijad, et rullid muudetakse 15 individuaalseks rulliks. Rullidele võib langeda münt, milleks on pronks, hõbe, kuld, Cleopatra või auhind. Kui see juhtub, antakse erineva suurusega rahalisi auhindu.

Stakelogicu tegevjuht Stephan van den Oetelaar kommenteeris uut mängu, öeldes: „Cleopatra ™ raamat on viimane tiitel, mis tuleb ümber teha ja meie populaarse Super Stake ™ funktsiooni lisamiseks, mis lisab veelgi põnevust ja suurendab võiduvõimalust sellele, mis on uskumatu mäng juba.

Kuid me oleme teinud midagi enamat, kui lihtsalt lisada Super Stake ™; Raamat Cleopatra ™ Super Stake pakub ka uusi tasuta keerutuste funktsioone, samuti värskendatud kujundust ja heli. See tähendab, et see meeldib nii originaalsete kui ka uute mängijate fännidele, kes tunnevad meie Super Stake ™ funktsiooni teistest teenindusaegadest. ”

Liitumine seiklusraamatuga:

See viimane väljaanne pole esimene pealkiri, kuhu on lisatud Superpanuse funktsioon. Selle kuu alguses teatas arendaja video seeria Book of Adventure vabastamisest, millele on lisatud võimalus Super Stake.

Selle erifunktsiooni lisamisega saavad mängijad vallandada mängu mehaaniku ja avada salajased uksed avaldamatu rikkuse jaoks täiendavate keerutus- ja hajumissümbolite kaudu!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga