Stakelogic avaldab uue Mayan Rushi mängu


Parima hinnanguga mängude arendaja Stakelogic on pakkunud uhiuue klassikalise seiklusteemal põhineva pesade väljalaske. Laadige Mayan Rushi rullid ja alustage müstilist teekonda iidse aarde avastamiseks. Purustage iidsed plokid ja tehke totemite laadimiseks tööd, et avada maiade templist leitud aarded.

Maiade kiirustamise üksikasjad

Uus veebipesa loodi 5 × 5 võrguga, millel oli tohutu 3125 võiduliini. Helid ja animatsioonid sukelduvad iidsesse teemasse, pakkudes keerutamisel kvaliteetseid omadusi. Põhimängu ajal eemaldab iga järjestikune võit võrku iidsed plokid. See võimaldab moodustada rohkem võidukombinatsioone. Kui kõik plokid on eemaldatud, Kiire režiim algab.

Selle erirežiimi ajal antakse võitnud sümbolitele a elutotem või a kordisti totem. See põhineb nende värvimisel, soojas või külmas. Totemid algavad 2-kordse kordaja ja ühe eluga. Iga võidusümbol kombinatsioonis lisab totemi, millega see on seotud.

Kui kogute viis kindlat värvi, suurendab see totemit, millega see on seotud. Soojad totemid tähistavad elu, külmad totemid aga kordajat. Võit lisab totemi võidusümboleid. Kaotus kaotab ühe elu. Mängijad teenivad uuesti keerutusi seni, kuni pole elu jäänud.

Mängus on täiendavaid funktsioone, sealhulgas Superpakk, loodud funktsioon Stakeloogiline. Selle valiku korral saavad mängijad iga keerutuse korral panuse kahekordistada. See lisand aitab suurendada boonusfunktsiooni käivitava võidukombinatsiooni teenimise võimalusi.

Stakelogic tegevjuht Stephan van den Oetelaar kommenteeris uut mängu, öeldes: „Mayan Rush ™ võtab klassikalise seiklusteemalise pesa ja annab sellele Stakelogicu, kombineerides uimastamist visuaalselt, autentset heli ja haaravat mängimist, millele oleme oma maine loonud.

“Mängijad satuvad maiade aardepüüdluste keskmesse ja purustades iidsed blokid, võidupotentsiaal tegelikult tõuseb. See on suurepärane täiendus meie kasvavale tiitliportfellile ja usun, et see on mängijatele suur hitt, kui nad otsivad oma iidset aardet. “

Liitumine teiste uute mängudega

The Maiade kiirustamine pealkiri on arendaja uusim mäng aastal 2021. Eelmisel aastal oli Stakelogic hõivatud uute mängude loomisega, sealhulgas Kleopatra raamat, mis käivitati juuli lõpus. Mäng põhineb Egiptuse teemal, kus on palju kvaliteetseid funktsioone, sealhulgas Super Stake, Extra Spins, Retriggering Extra Spins ja Gamble Extra Spins.

Egiptuse-teemaline tiitel oli üks esimesi teenindusaegu, kuhu see kuulus Superpakkumise funktsioon. Selle valiku korral saab panust kahekordistada ja võimalikud on väärtuslikumad võidukombinatsioonid.