Spordikihlvedude seadused saavad Ohios noogutuse


Ohio esindajatekoda võttis väidetavalt eile valdavalt vastu seaduseelnõu, mis võib peagi näha, et Kesk-Lääne osariigist saab viimane, kes legaliseerib veebipõhised ja maismaapõhised spordiennustused.

Ajalehe Dayton Daily News teate kohaselt kiitis vabariiklaste kontrollitav koda neljapäeval heaks maja seaduse nr 194 83 kuni kümne marginaaliga, et anda Ohio loteriikomisjonile ülevaade uue spordikihlvedude teenuse üle, mis võimaldaks kõigile, kes on vanemad 21-st panusest paljude professionaalsete ja kollegiaalsete spordialade jaoks.

Hariduse teenija:

Ajaleht teatas, et seadusandlus sanktsioneeris 99-liikmelise kogu on tegemisel olnud üle aasta ja see võimaldaks spordiennustusi läbi viia Interneti kaudu või kasiinodes, rassinodes ja vennastekoguduses. Väidetavalt nõuab meede ka litsentsi omavate operaatorite tasumist 10% netotulumaks lootuses tõsta kuni 23 miljonit dollarit igal aastal valitsuse poolt sanktsioneeritud haridusprogrammide rahastamiseks kogu Buckeye osariigis.

Tuntud patroonid:

Dayton Daily News teatas sellest Maja arve 194 on toetab Penn National Gaming Incorporated, mis vastutab riigi Hollywoodi kasiino Columbuse ja Hollywoodi kasiino Toledo kinnisvara, aga ka mittetulundusühingu eest Ohio Ameerika leegion. Väidetavalt on see siiski vastu Cincinnati punased frantsiis Suurliiga pesapall lisaks Kodanikud ühiskondlike väärtuste nimel, Ohio bowlingukeskuste ühing ja Professionaalsete golfimängijate ühing arvukad era- ja avalik-õiguslikud ülikoolid on samuti väljendanud kahtlust, kas lubada inimestel harrastada spordialasid.

Laienev meelelahutus:

Pealegi teatas ajaleht sellest vähemalt 19 Ameerika osariigid on mõne spordiennustuse vormi juba legaliseerinud pärast seda, kui 2018. aastal tühistati eelmine Kutse- ja amatöörspordi kaitse seadus (PASPA) keeld. Nende hulgas on olnud Ohio naabrid Pennsylvania, Michigan, Indiana ja Lääne-Virginia kuigi Ameerika mängude ühing väidetavalt hindab see riigi ebaseaduslikku spordiennustusturgu on endiselt väärt umbes 150 miljardit dollarit aastas.

Bingo raputamine:

Lõpuks teatas Dayton Daily News, et eile nägi ka Ohio Esindajatekoda üle andma Maja arve 282 marginaaliga 90 kahele, et reformida riigi heategevusbingo seadusi. Ta selgitas, et see õigusakt võimaldab heategevusorganisatsioone pakkuda nii elektroonilisi kui ka pabervorminguid lõbustustest ja vajavad Ohio peaprokuröri ametit Dave Yost võtta vastu uued eeskirjad: kiirmängude litsentsimine.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga