Spordiennustustest saadav tulu suureneb veebis ja jaemüügi vormingus NJ-s


Igal aastal häälestuvad spordisõbrad March Madnessile, nautides NCAA meeste korvpalliturniiril mängu pärast mängu. Spordiennustajate jaoks on tegevus kuum, mis toob kaasa panuste tohutu tõusu riikides, kus tegevus on legaliseeritud, nii veebis kui ka jaemüügipunktides. New Jerseys nägi spordiennustusturg populaarse turniiri tõttu märtsis kena tõuke.

Spordiraamatud suutsid teenida üle 60,7 miljoni dollari suurust tulu. Kihlvedude käive oli 859 miljonit dollarit, tuginedes riiklikele hasartmängu reguleerivate asutuste välja antud tuluaruannetele. Spordiennustused on osariigis 2021. aasta esimese kolme kuu jooksul olnud nii kuumad, et tänavu on panustatud üle 2,5 miljardi dollari.

Edukas märts

New Jersey spordiraamatute jaoks oli märts edukas kuu. Korvpalli kihlvedude loendamine moodustas suurema osa tehtud panustest, üle 434 miljoni dollari. Summa sisaldab aga nii NBA kui ka ülikoolihoope, nii et täielik arv pole otseselt seotud Märtsihullus.

Spordiennustuste osas on osariigi parim operaator jätkuvalt FanDuel. Bränd asus kergesti turu alguse järel esikohale ja pole kunagi tagasi vaadanud. Opereerimine Niidumaade litsents, teeniti üle 31 miljoni dollari. FanDuel tegutseb koos PointsBet osariigis.

Tippoperaatori kogusumma on üle 51% igakuistest tuludest New Jersey spordiennustusturul. See summa sisaldab jaemüügi kogumahtu, mis ulatus üle 2,7 miljoni dollarini. Isiklik käepide oli märtsis ülimalt kõrge, ulatudes 79,4 miljoni dollarini.

Teise koha sai Resorts, mis pakub spordiennustusi läbi Fox Bet ja DraftKings. Nad teenisid 14,8 miljonit dollarit. Borgata oli märtsis järjekorras järgmine, teenides BetMGM kaubamärgi kaudu 6,6 miljonit dollarit. Tagumine ülespoole tõmbamine oli William Hill, tuues sisse 4–5 miljonit dollarit.

Major põrge tagasi tööstusele

Märtsikuu oli a kena tagasilöök riigi spordiennustustööstuse jaoks. Eelmisel aastal Märtsi hulluse NCAA turniir ei toimunud, nii et tundub, et mängijad tegid kaotatud seeria tasa. Sari aitas kindlasti tuua rohkem tulusid ja tõi kihlvedude käepideme varasematest kuudest ülespoole.

Jaanuaris nägi riik ainult Panused on tehtud 320,3 miljonit dollarit. Veebruaris panustati vaid natuke rohkem, panustega 325,8 miljonit dollarit. Hüpe oli tänu March Madnessile kihlvedudes üle 100 miljoni dollari. Kolledžikorvpalli populaarsus aitas panuste ja tulude osas tagasi tuua tööstusele hädavajaliku tõuke.