Spordiennustuse tulud kasvavad Iowas jätkuvalt


Covid-19 pandeemia on põhjustanud mängutööstuse aeglustumise, alates kasiinodest ja lõpetades spordiennustustega. Iowa-sugused riigid üritavad taastuda, kuid see võtab veel aega. Viimase paari kuu jooksul on hasartmängud Iowas taas õigele teele tõusnud ja tulud hakkavad varuma. Juuli kohta teatati, et Iowa spordiennustuste tulud kasvasid 2,2 miljoni dollarini, ulatudes enam kui 260% võrreldes juuniga, kui teeniti vaid 620 740 dollarit.

Tagasi tulles:

Jaanuaris hakkasid jaemüügikasiinod pärast märtsi keskpaigast suletut uuesti tegutsema. Mängijad said uuesti hasartmänge alustada ja seda tegid nad juulis suurenes spordikäepide veidi üle 80% võrra 22,9 miljonit dollarit.

Suurema osa riigile teenitud tulust moodustasid online-kihlveod. Alates tehtud spordiennustuste 17,8 miljonist dollarist laekus 1,3 miljonit dollarit tulu Interneti kaudu. Jaemüügikihlvedude jaoks teenis riik pisut üle 915 000 dollari, kui mängijad naasid füüsilistesse rajatistesse. Juuli jooksul tehti inimese kohta 5,1 miljonit dollarit panuseid.

Juulis suutsid mängijad lihtsalt võita üle 20 miljoni dollari spordiennustustest nii veebipõhistest kui jaemüügivõimalustest. Teenitud summast maksid operaatorid kokku 152 919 dollarit makse.

Parimad operaatorid:

Mis puutub üksikettevõtjatesse, siis kõige olulisem koht läheb Prairie niitudele. Koos William Hill nende partnerina nägi operaator kõige rohkem sissetulekuid ja tehtud panuseid. Kokku, 7,3 miljonit dollarit panuseid tehti ja 529 540 dollarit teenitud tuludest.

Teise koha sai Ameristari kasiinohotelli nõukogu Bluffs. Saal teenis veidi üle 240 000 dollari ja nägi 1,1 miljonit dollarit tehtud panustena. Neid jälgis tähelepanelikult Diamond Jo Worthi kasiino koos Miljon dollarit panuseid ja 218 125 dollarit sissetulekut.

Osariigi ülejäänud spordikihlvedude korraldajad tõid ka kuus numbrit vahemikus 120 000–170 000 dollarit. Iga osariigi operaator nägi sissetulekute kasvu, välja arvatud üks – Harrah’s Council Bluffs Casino & Hotel. Neil oli kahjum veidi üle 7800 dollari.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga