Spordiennustuse reeglid saavad Virginias noogutada


Neljaliikmeline Virginia loteriikomitee kiitis teadaolevalt heaks lõpliku regulatsioonide seeria, mille kohaselt ajalooline lõunaosariik võiks legaliseerida veebipõhised spordiennustused juba järgmise aasta alguses.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni WWBT-TV teisipäevase aruande kohaselt volitas kuberneri määratud paneel eile pärast jurisdiktsiooni esimesi spordiennustuse reegleid pärast vastamist mitmete silmapaistvate operaatorite tagasisidele ja loodab nüüd, et suudab vajaliku litsentsimisprotsessi käivitada. millalgi järgmisest kuust.

Tähtis ettekirjutus:

Ringhääling teatas, et uued põhimõtted säilitada pikka aega reklaamitud olümpiamängudega seotud panuste keeld vaid peavad võimaldama spordiennustuste esmaesitlust veebi- ja mobiiliplatvormide kaudu enne seda, kui lubate hiljem sellist tegevust pakkuda kuni viies litsentseeritud maismaakohas, mis levivad kogu Virginias.

Seadusandlik litsents:

Mõlemad majad Virginia peaassamblee võttis mugavalt vastu õigusaktid spordiennustuste legaliseerimiseks selle aasta alguses, enne kui väidetavalt Virginia loterii juhatus koostades üksikasjaliku reeglistiku, mis reguleerib kasvava tööstuse toimimist. Kevin Hall on Virginia loterii tegevdirektor ja väidetavalt ütles ta Richmondis asuvale WWBT-TV-le, et uus poliitika keelab selgesõnaliselt panustamise kollegiaalsetel võistlustel, kus osalevad Vana Dominioni osariigi meeskonnad, samuti mis tahes spordiüritused kus osalejad on alla 18-aastased.

Teatavasti kuulutas Hall…

„Spordiennustuse regulatiivse struktuuri loomine seadusandja poolt volitatud agressiivse ajakava piires tarbis suve jooksul palju ribalaiust ja tänane Virginia Lottery Boardi tegevus kujutab endast tõeliselt olulist sammu edasi. ”


virginia loteriiolümpiamängud virginia loteriilaud virginia üldkoguKevini saalLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga